ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кальонов О.О.
Асистент 1 Якимик Р.С.
Асистент 2 Суряк Ю.Б.
4-ий арбітр Вакулко І.О.
16 ТУР
29.11.2020 13:00
"Колос" смт. Млинів
Гляд.
0
Темп.
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гамаль Р.Л.
Верес
“Верес”
1:0
(0:0)
Оболонь
“Оболонь”
“Верес”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
32’
57’
Картинка
63’
Картинка
84’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
88’(2)
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
47 Богдан Когут Когут Богдан Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
33 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 63’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
8 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Білий Василь Василь Білий 21
27 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Голіков Олександр Олександр Голіков 17
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 30’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 88
32 Сергій Петько Петько Сергій Картинка 57’ Матяж Іван Іван Матяж 90
10 Віталій Тимофієнко Тимофієнко Віталій Картинка 61’ Картинка 32’ Картинка 46’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
88 Роберт Гегедош Гегедош Роберт Картинка 84’ Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
99 Віталій Дахновський Дахновський Віталій Картинка 90’ Картинка 88’(2) Лук'янчук Павло Павло Лук'янчук 18
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло (К) Картинка 88’ Картинка 75’ (К) Батальський Олександр Олександр Батальський 9
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
2 Тарас Пінчук Пінчук Тарас Фастов Дмитро Дмитро Фастов 12
14 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
24 Ігор Гук Гук Ігор Загальський Ігор Ігор Загальський 19
19 Артем Данилюк Данилюк Артем Картинка 88’(2) Рафальський Антон Антон Рафальський 89
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 84’ Картинка 75’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 94
11 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Картинка 90’ Картинка 46’ Картинка 76’ Глошардін Нікіта Нікіта Глошардін 2
69 Юрій Соломка Соломка Юрій Картинка 88’ Чідомере Алекс Алекс Чідомере 34
22 Антон Яременко Яременко Антон
44 Дмитро Поворознюк Поворознюк Дмитро
7 Михайло Сергійчук Сергійчук Михайло
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович Яковенко Павло Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору