ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Петренко Є.В.
Асистент 1 Курбанов З.А.
Асистент 2 Шланчак В.М.
4-ий арбітр Титов О.І.
16 ТУР
29.11.2020 13:00
"ім. Баннікова" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
2 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Даневич М.І.
Полісся
“Полісся”
1:3
(0:2)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Полісся”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
32’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
20’
Картинка
30’
59’
Картинка
75’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
52’
Картинка
62’(2)
Картинка
73’
Картинка
84’
Картинка
86’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
33 Володимир Маханьков Маханьков Володимир Мозіль Олег Олег Мозіль 30
7 Олександр Бринько Бринько Олександр Картинка 52’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
3 Сергій Швець Швець Сергій Дідик Роман Роман Дідик 29
37 Кирило Прокопчук Прокопчук Кирило Картинка 32’ Картинка 88’ Картинка 88’(2) Когут Микола Микола Когут 19
15 Андрій Власюк Власюк Андрій Картинка 82’ Картинка 46’ Картинка 73’ (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
91 Максим Гавриленко Гавриленко Максим Картинка 30’ Картинка 62’ Груша Віталій Віталій Груша 25
10 Марат Даудов Даудов Марат Картинка 59’ Картинка 20’ Картинка 62’(2) Семенець Богдан Богдан Семенець 16
8 Олександр Чернецький Чернецький Олександр Картинка 75’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
77 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Когут Іван Іван Когут 18
9 Денис Галенков Галенков Денис Картинка 76’ Картинка 86’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
17 Ярослав Галенко Галенко Ярослав (К) Картинка 75’(п) Картинка 84’ Романюк Юрій Юрій Романюк 47
13 Антон Яшков Яшков Антон Воробей Олександр Олександр Воробей 1
95 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 82’ Артим Андрій Андрій Артим 31
5 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 88’ Ярмоленко Артем Артем Ярмоленко 24
99 Ілля Тимошенко Тимошенко Ілля Картинка 73’ Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
23 Андрій Ковальов Ковальов Андрій Картинка 86’ Косовський Сергій Сергій Косовський 22
44 Вадим Жук Жук Вадим Картинка 62’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
6 Євген Кузнєцов Кузнєцов Євген Картинка 88’(2) Немтінов Євгеній Євгеній Немтінов 11
63 Ілля Повалій Повалій Ілля Картинка 59’ Картинка 62’(2) Петров Сергій Сергій Петров 77
88 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 75’
19 Вадим Семчук Семчук Вадим Картинка 76’
1 Марк Медведєв Медведєв Марк
Головний тренер: Головний тренер:
Шищенко Сергій Юрійович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору