ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Приймачук А.Г.
Асистент 2 Вашкевич Ю.В.
4-ий арбітр Липко М.М.
16 ТУР
30.11.2020 14:00
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
0
Темп.
2 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Циганков О.Д.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
1:2
(0:2)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Прикарпаття”
“Гірник-Спорт”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
41’
Картинка
Картинка
6’
Картинка
21’
Картинка
34’
49’
Картинка
49’
Картинка
54’
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
76’
Картинка
79’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
56’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
90’
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
54 Андрій Новак Новак Андрій Картинка 78’ Жмурко Роман Роман Жмурко 25
9 Роман Борисевич Борисевич Роман (К) Картинка 76’ Суханов Сергій Сергій Суханов 17
44 Віталій Пархуць Пархуць Віталій Картинка 21’ Векляк Богдан Богдан Векляк 14
5 Сергій Мелінишин Мелінишин Сергій Картинка 69’ Карась Данило Данило Карась 3
6 Василь Дербах Дербах Василь Картинка 41’ Картинка 56’ Герт Андрій Андрій Герт 11
11 Валерій Сад Сад Валерій Картинка 65’ Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 6
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 5’ Картинка 40’ Картинка 6’(п) Картинка 90’ (К) Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 67’ Картинка 48’ Петрусенко Олександр Олександр Петрусенко 13
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 49’(п) Картинка 49’ Картинка 64’ Картинка 74’ Картинка 81’ Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 24
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь Картинка 85’ Картинка 68’ Козиренко Юрій Юрій Козиренко 9
22 Орест Януш Януш Орест Картинка 34’ Картинка 88’ Твердохліб Єгор Єгор Твердохліб 22
24 Іван Піцан Піцан Іван Клімов Георгій Георгій Клімов 26
89 Юрій Шпирка Шпирка Юрій Черниш Денис Денис Черниш 15
8 Андрій Вацеба Вацеба Андрій Картинка 90’ Корольков Володимир Володимир Корольков 8
34 Василь Геник Геник Василь Картинка 68’ Збунь Олексій Олексій Збунь 19
27 Роман Бочкур Бочкур Роман Малишкін Ілля Ілля Малишкін 16
15 Назарій Воробчак Воробчак Назарій Картинка 40’ Картинка 54’ Гоменко Ярослав Ярослав Гоменко 27
77 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 85’ Картинка 74’ Мурза Артур Артур Мурза 10
29 Андрій Кохман Кохман Андрій Картинка 41’ Картинка 88’ Герасимець Сергій Сергій Герасимець 21
12 Микола Сікач Сікач Микола
19 Ростислав Волошинович Волошинович Ростислав Картинка 64’ Картинка 79’
10 Андрій Хома Хома Андрій
Головний тренер: Головний тренер:
Мостовий Руслан Іванович Жабченко Ігор Валентинович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору