ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Панчишин Д.І.
Асистент 1 Чопілко Т.Г.
Асистент 2 Чос М.В.
4-ий арбітр Петренко Є.В.
16 ТУР
05.03.2021 17:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
1720
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Родіоненко М.В.
Чорноморець
“Чорноморець”
3:1
(1:0)
Авангард
“Авангард”
“Чорноморець”
“Авангард”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
42’
51’
Картинка
55’
Картинка
62’(2)
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
59’
Картинка
74’
Картинка
80’
Картинка
87’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
77 Роман Підківка Підківка Роман Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
53 Станіслав Микицей Микицей Станіслав (К) Шинкаренко Дмитро Дмитро Шинкаренко 4
60 Дмитро Поспєлов Поспєлов Дмитро Бородай Олег Олег Бородай 5
9 Ілля Путря Путря Ілля Картинка 74’ Зубков Руслан Руслан Зубков 8
91 Максим Мельничук Мельничук Максим Картинка 29’ Козлов Артем Артем Козлов 13
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 62’ Картинка 46’ Чебаненко Олександр Олександр Чебаненко 74
14 Сергій Кравченко Кравченко Сергій (К) Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
10 Артур Авагімян Авагімян Артур Картинка 77’ Толочко Роман Роман Толочко 21
45 Максим Брагару Брагару Максим Картинка 5’ Картинка 62’(2) Картинка 42’ Писко Михайло Михайло Писко 11
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 51’ Картинка 59’ Дучев Кирило Кирило Дучев 25
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 55’ Картинка 68’ Картинка 80’ Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 9
1 Данило Варакута Варакута Данило Якубенко Микита Микита Якубенко 12
25 Євгеній Мартиненко Мартиненко Євгеній Картинка 46’ Куканов Нікіта Нікіта Куканов 19
29 Петро Долгов Долгов Петро Картинка 74’ Гунічев Єгор Єгор Гунічев 17
6 Роман Бодня Бодня Роман Картинка 59’ Картинка 74’ Картинка 87’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
21 Артур Ващишин Ващишин Артур Картинка 80’ Скотаренко Денис Денис Скотаренко 26
33 Вадим Мащенко Мащенко Вадим Картинка 77’ Сафонов Данило Данило Сафонов 15
7 Дмитро Коркішко Коркішко Дмитро Картинка 62’
19 Даниїл Сухоручко Сухоручко Даниїл Картинка 68’
20 Бека Вачіберадзе Вачіберадзе Бека Картинка 62’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Антонов Олексій Геннадійович Городов Олексій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору