ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Пилипенко Я.М.
Асистент 2 Соботюк С.С.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
17 ТУР
19.03.2021 14:00
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
300
Темп.
8 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:1
(0:0)
Чорноморець
“Чорноморець”
“Гірник-Спорт”
“Чорноморець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
56’
Картинка
59’
Картинка
66’
Картинка
67’
Картинка
77’
Картинка
78’(2)
Картинка
86’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
72’(2)
Картинка
74’
Картинка
78’
Картинка
80’
Картинка
90’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Картинка 59’ Картинка 67’ Варакута Данило Данило Варакута 1
11 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Картинка 30’ (К) Микицей Станіслав Станіслав Микицей 53
3 Богдан Чуєв Чуєв Богдан Горопевшек Міха Міха Горопевшек 5
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Мельничук Максим Максим Мельничук 91
14 Владислав Краєв Краєв Владислав Картинка 84’ Путря Ілля Ілля Путря 9
27 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
9 Сергій Романов Романов Сергій (К) Картинка 87’ Кравченко Сергій Сергій Кравченко 14
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 56’ Картинка 86’ Картинка 72’ Коркішко Дмитро Дмитро Коркішко 7
16 Руслан Дедух Дедух Руслан Картинка 78’(2) Картинка 78’ Козак Артем Артем Козак 59
8 Богдан Литвяк Литвяк Богдан Картинка 80’ Брагару Максим Максим Брагару 45
10 Олексій Литовченко Литовченко Олексій Картинка 66’ Картинка 72’(2) Штогрін Андрій Андрій Штогрін 22
23 Ігор Фіяло Фіяло Ігор Картинка 67’ Паламарчук Олексій Олексій Паламарчук 12
18 Алішер Якубов Якубов Алішер Картинка 72’(2) Картинка 74’ Сухоручко Даниїл Даниїл Сухоручко 19
19 Назарій Богомаз Богомаз Назарій Картинка 87’ Картинка 80’ Картинка 90’ Мащенко Вадим Вадим Мащенко 33
17 Тарас Дмитрук Дмитрук Тарас Картинка 72’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 17
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 78’(2) Ващишин Артур Артур Ващишин 21
13 Олег Осипенко Осипенко Олег Картинка 86’ Мартиненко Євгеній Євгеній Мартиненко 25
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Картинка 78’ Вачіберадзе Бека Бека Вачіберадзе 20
15 Денис Черниш Черниш Денис Якимів Андрій Андрій Якимів 97
30 Лукас Вентура Лопес Вентура Лопес Лукас Картинка 66’ Картинка 77’ Картинка 84’ Долгов Петро Петро Долгов 29
Головний тренер: Головний тренер:
Антонов Олексій Геннадійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору