ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Бахметьєв А.І.
Асистент 2 Шланчак В.М.
4-ий арбітр Резніков Д.М.
18 ТУР
26.03.2021 18:00
"Метеор" м. Дніпро
Гляд.
0
Темп.
7 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Ісаєв Ю.І.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
2:1
(1:1)
Краматорськ
“Краматорськ”
“ВПК-Агро”
“Краматорськ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
19’
Картинка
21’
Картинка
45’
55’
Картинка
57’
Картинка
60’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
76’
Картинка
84’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
60’
Картинка
75’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
90+2’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Краматорськ”
1 Денис Шеліхов Шеліхов Денис Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
27 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Картинка 90+2’ Шинкаренко Дмитро Дмитро Шинкаренко 4
29 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 21’ Бородай Олег Олег Бородай 5
23 Юрій Яременко Яременко Юрій (К) Картинка 84’ Картинка 75’ Зубков Руслан Руслан Зубков 8
3 Максим Агапов Агапов Максим Писко Михайло Михайло Писко 11
11 Іван Тищенко Тищенко Іван Картинка 87’ Картинка 78’ Трояновський Євген Євген Трояновський 10
25 Дмитро Шевченко Шевченко Дмитро Картинка 57’ Картинка 60’ Картинка 88’ Толочко Роман Роман Толочко 21
10 Олександр Бєляєв Бєляєв Олександр Картинка 66’ Картинка 68’ Підручний Денис Денис Підручний 14
22 Павло Ксьонз Ксьонз Павло Картинка 21’(п) Картинка 60’ Картинка 45’ Картинка 81’ Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Гуттінер Ейдер Коста Теноріо 7
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 19’ Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 9
8 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 55’ Картинка 88’(2) (К) Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
12 Олександр Воробей Воробей Олександр Абрамов Михайло Михайло Абрамов 71
5 Олександр Вечтомов Вечтомов Олександр Сафонов Данило Данило Сафонов 15
21 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 60’ Картинка 76’ Картинка 88’ Гунічев Єгор Єгор Гунічев 17
19 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 68’ Картинка 88’(2) Чебаненко Олександр Олександр Чебаненко 74
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 87’ Картинка 90+1’ Аніх Чідера Келіт Чідера Келіт Аніх 6
20 Микола Ляшенко Ляшенко Микола Картинка 57’ Картинка 78’ Похитайло Павло Павло Похитайло 77
26 Іван Білий Білий Іван Картинка 84’ Картинка 81’ Скотаренко Денис Денис Скотаренко 26
7 Антон Кіча Кіча Антон Дучев Кирило Кирило Дучев 25
Головний тренер: Головний тренер:
Соловйов Сергій Миколайович Городов Олексій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору