ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Арановський Є.А.
Асистент 1 Матяш В.В.
Асистент 2 Жуков О.В.
4-ий арбітр Вакулко І.О.
19 ТУР
31.03.2021 14:00
"СКІФ" м. Львів
Гляд.
0
Темп.
14 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Александренко В.В.
Верес
“Верес”
4:0
(2:0)
Чорноморець
“Чорноморець”
“Верес”
“Чорноморець”
transparent
7’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
43’
57’
Картинка
59’
Картинка
63’
Картинка
65’
Картинка
85’(2)
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
58’
Картинка
70’(2)
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
47 Богдан Когут Когут Богдан (К) Варакута Данило Данило Варакута 1
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Картинка 70’ Мартиненко Євгеній Євгеній Мартиненко 25
14 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Горопевшек Міха Міха Горопевшек 5
8 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Долгов Петро Петро Долгов 29
27 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Картинка 45+1’ Картинка 85’ Мельничук Максим Максим Мельничук 91
77 Микита Полюлях Полюлях Микита (К) Кравченко Сергій Сергій Кравченко 14
21 Сергій Панасенко Панасенко Сергій Картинка 59’ Картинка 65’ Картинка 43’ Вачіберадзе Бека Бека Вачіберадзе 20
7 Михайло Сергійчук Сергійчук Михайло Картинка 44’(п) Картинка 70’(2) Коркішко Дмитро Дмитро Коркішко 7
18 Микола Гайдучик Гайдучик Микола Картинка 62’ Картинка 85’(2) Картинка 58’ Козак Артем Артем Козак 59
17 Геннадій Пасіч Пасіч Геннадій Картинка 46’ Авагімян Артур Артур Авагімян 10
88 Роберт Гегедош Гегедош Роберт Картинка 7’ Картинка 57’ Картинка 63’ Картинка 46’(2) Бугай Владислав Владислав Бугай 18
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Паламарчук Олексій Олексій Паламарчук 12
33 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 58’ Штогрін Андрій Андрій Штогрін 22
24 Ігор Гук Гук Ігор Картинка 70’ Поспєлов Дмитро Дмитро Поспєлов 60
19 Артем Данилюк Данилюк Артем Картинка 85’ Картинка 86’ Картинка 46’ Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 65’ Картинка 70’(2) Ковбаса Артем Артем Ковбаса 17
32 Сергій Петько Петько Сергій Мащенко Вадим Вадим Мащенко 33
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло Картинка 63’ Бодня Роман Роман Бодня 6
44 Дмитро Поворознюк Поворознюк Дмитро Картинка 85’(2) Картинка 46’(2) Сухоручко Даниїл Даниїл Сухоручко 19
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович Антонов Олексій Геннадійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору