ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Леськів Я.А.
Асистент 1 Подвальний Д.О.
Асистент 2 Петров В.М.
4-ий арбітр Титов О.І.
15 ТУР
03.04.2021 15:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
0
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Пиндиківський В.Р.
Оболонь-2
“Оболонь-2”
0:2
(0:0)
Нива
“Нива”
“Оболонь-2”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
24’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
15’
46’(3)
Картинка
80’
Картинка
90+5’
Картинка
Картинка
46’(4)
Картинка
60’
Картинка
63’
Картинка
66’
Картинка
85’
Картинка
88’
“Оболонь-2” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Картинка 46’ Гурідов Максим Максим Гурідов 1
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 24’ Сербул Едуард Едуард Сербул 6
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 90’ Петрук Іван Іван Петрук 33
3 Олександр Терлецький Терлецький Олександр Маляренко Ігор Ігор Маляренко 93
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 90+1’ Картинка 66’ (К) Калітов Олександр Олександр Калітов 25
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій (К) Картинка 90+5’ Попов Дмитро Дмитро Попов 5
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 46’(4) Білик Дмитро Дмитро Білик 7
19 Руслан Скидан Скидан Руслан Картинка 46’(2) Хохлов Вадим Вадим Хохлов 3
47 Данііл Руденко Руденко Данііл Картинка 88’ Браславський Ярослав Ярослав Браславський 9
70 Станіслав Василенко Василенко Станіслав Картинка 80’ Картинка 60’ Кучер Володимир Володимир Кучер 20
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 46’(3) Картинка 15’ Картинка 85’ Борячук Олександр Олександр Борячук 2
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Картинка 46’ Карабін Іван Іван Карабін 99
27 Владислав Майданович Майданович Владислав Картинка 88’ Бондар Дмитро Дмитро Бондар 17
25 Ярослав Дишкант Дишкант Ярослав Осмоловський Артем Артем Осмоловський 14
79 Артур Аракелян Аракелян Артур Картинка 46’(3) Картинка 46’(4) Картинка 90’ Картинка 90’(2) Георгієв Віктор Віктор Георгієв 55
78 Даниїл Строчинський Строчинський Даниїл Картинка 46’(2) Громок Денис Денис Громок 34
31 Денис Шапочніков Шапочніков Денис Картинка 90’ Подкуйко Давид Давид Подкуйко 4
Картинка 60’ Картинка 63’ Зеленевич Максим Максим Зеленевич 95
Картинка 90’(2) Федорук Деян Деян Федорук 12
Головний тренер: Головний тренер:
Антоненко Олександр Сергійович Циткін Володимир Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору