ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Резніков Д.М.
Асистент 1 Левченко М.М.
Асистент 2 Хіміченко К.М.
4-ий арбітр Петренко Є.В.
20 ТУР
05.04.2021 17:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
0
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
Чорноморець
“Чорноморець”
3:0
(2:0)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Чорноморець”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
17’
Картинка
23’
Картинка
25’
Картинка
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
29’
46’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
64’
Картинка
68’(2)
Картинка
80’
Картинка
86’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
77 Роман Підківка Підківка Роман (К) Піцан Іван Іван Піцан 24
60 Дмитро Поспєлов Поспєлов Дмитро Картинка 25’ Курко Василь Василь Курко 95
5 Міха Горопевшек Горопевшек Міха Картинка 68’(2) Волошинович Ростислав Ростислав Волошинович 19
29 Петро Долгов Долгов Петро Картинка 80’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
91 Максим Мельничук Мельничук Максим Картинка 68’ Мелінишин Сергій Сергій Мелінишин 5
14 Сергій Кравченко Кравченко Сергій (К) Ульянов Анатолій Анатолій Ульянов 6
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 23’ Картинка 46’(2) Пархуць Віталій Віталій Пархуць 44
7 Дмитро Коркішко Коркішко Дмитро Картинка 90’(п) Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
45 Максим Брагару Брагару Максим Картинка 17’ Картинка 46’ Картинка 29’ Картинка 46’(3) Сондей Іван Іван Сондей 21
10 Артур Авагімян Авагімян Артур Картинка 74’ Кохман Андрій Андрій Кохман 29
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 83’ Сікач Микола Микола Сікач 12
1 Данило Варакута Варакута Данило Картинка 80’ Хома Андрій Андрій Хома 10
25 Євгеній Мартиненко Мартиненко Євгеній Андрейчук Андрій Андрій Андрейчук 99
21 Артур Ващишин Ващишин Артур Картинка 68’ Француз Василь Василь Француз 3
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 23’ Картинка 30’ Барчук Роман Роман Барчук 90
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 68’(2) Картинка 86’ Геник Василь Василь Геник 34
17 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 46’ Картинка 46’(2) Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
33 Вадим Мащенко Мащенко Вадим Картинка 83’ Картинка 46’(3) Картинка 64’ Дитко Роман Роман Дитко 77
19 Даниїл Сухоручко Сухоручко Даниїл Новак Андрій Андрій Новак 54
18 Владислав Бугай Бугай Владислав Картинка 74’
Головний тренер: Головний тренер:
Антонов Олексій Геннадійович Мостовий Руслан Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору