ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Файда В.О.
Асистент 1 Дрикін В.Ю.
Асистент 2 Супрунюк П.А.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
16 ТУР
09.04.2021 16:00
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Овчар І.І.
Поділля
“Поділля”
4:0
(3:0)
Оболонь-2
“Оболонь-2”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Поділля”
“Оболонь-2”
transparent
transparent
8’
Картинка
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
60’(2)
Картинка
69’
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
81’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
62’
Картинка
84’
Картинка
86’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь-2”
1 Олег Чуваєв Чуваєв Олег Тюрін Іван Іван Тюрін 97
7 Ян Морговський Морговський Ян Картинка 70’ Бровченко Юрій Юрій Бровченко 22
14 Олександр Воловик Воловик Олександр (К) Руденко Данііл Данііл Руденко 47
32 Олександр Пернацький Пернацький Олександр Рафальський Антон Антон Рафальський 89
22 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 62’ Скидан Руслан Руслан Скидан 19
8 Андрій Ліповуз Ліповуз Андрій Картинка 84’ Строчинський Даниїл Даниїл Строчинський 78
2 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Картинка 39’ Картинка 75’ Картинка 46’ Терлецький Олександр Олександр Терлецький 3
6 Кирило Костенко Костенко Кирило Картинка 81’ (К) Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
49 Віталій Каверін Каверін Віталій Потопальський Максим Максим Потопальський 74
88 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 60’ Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 95
18 Ігор Карпенко Карпенко Ігор Картинка 8’ Картинка 18’ Картинка 60’(2) Василенко Станіслав Станіслав Василенко 70
35 Богдан Шухман Шухман Богдан Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Шапочніков Денис Денис Шапочніков 31
27 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 84’ Майданович Владислав Владислав Майданович 27
11 Ярослав Шпікула Шпікула Ярослав Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
10 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Картинка 60’ Картинка 46’ Картинка 86’ Дишкант Ярослав Ярослав Дишкант 25
25 Олександр Жданов Жданов Олександр Картинка 62’ Аракелян Артур Артур Аракелян 79
4 Едуард Матвєєнко Матвєєнко Едуард
9 Фаді Салбак Салбак Фаді Картинка 60’(2) Картинка 69’
70 Станіслав Мораренко Мораренко Станіслав Картинка 75’
95 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 70’
5 Артем Романюк Романюк Артем Картинка 81’
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Антоненко Олександр Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору