ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Тельбух Л.В.
Асистент 1 Петрова І.В.
Асистент 2 Вдовіна О.В.
4-ий арбітр Бородавка О.Ю.
16 ТУР
09.04.2021 14:00
"ім. М.Х. Бруквенка" смт. Макарів
Гляд.
0
Темп.
7 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Сидорук І.І.
Чайка
“Чайка”
1:2
(1:1)
Рубікон
“Рубікон”
“Чайка”
“Рубікон”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
36’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
2’
Картинка
18’
Картинка
35’
Картинка
41’
62’
Картинка
70’(2)
Картинка
78’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
61’
Картинка
72’
Картинка
83’
Картинка
87’
“Чайка” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
23 Євген Шкарбан Шкарбан Євген Прокопенко Вадим Вадим Прокопенко 31
77 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр Яната Артур Артур Яната 99
3 Антон Музиченко Музиченко Антон Ходуля Ілля Ілля Ходуля 4
14 Михайло Цебро Цебро Михайло Ясніцький Ярослав Ярослав Ясніцький 3
2 Максим Лещенко Лещенко Максим Картинка 62’ Картинка 18’ Картинка 61’ Швець Богдан Богдан Швець 33
10 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 27’ Картинка 70’ Глущук Юрій Юрій Глущук 88
11 Олександр Медведь Медведь Олександр Картинка 45+1’ Картинка 87’ Копитов Дмитро Дмитро Копитов 74
21 Андрій Бартошук Бартошук Андрій (К) Картинка 83’ Гбамбл Бі Нене Жуніор Бі Нене Жуніор Гбамбл 7
5 Емін Сафіханов Сафіханов Емін Картинка 72’ Близно Олег Олег Близно 19
9 Володимир Тименко Тименко Володимир Картинка 36’ Картинка 78’ Картинка 2’ Картинка 35’ Пилипенко Артем Артем Пилипенко 95
13 Олександр Деребчинський Деребчинський Олександр Картинка 70’(2) (К) Тищенко Максим Максим Тищенко 10
33 Дмитро Іванов Іванов Дмитро Мусієнко Антон Антон Мусієнко 1
70 Даниіл Тумко Тумко Даниіл Майборода Олексій Олексій Майборода 16
22 Максим Столяров Столяров Максим Луценко Олег Олег Луценко 5
27 Федір Кочубинський Кочубинський Федір Картинка 61’ Марченко Олександр Олександр Марченко 8
55 Дмитро Шакун Шакун Дмитро Картинка 62’ Картинка 35’ Картинка 41’ Картинка 58’ Кабанюк Владислав Владислав Кабанюк 11
36 Андрій Дарда Дарда Андрій Картинка 70’ Довідайтіс Томас Томас Довідайтіс 13
19 Олександр Ярмак Ярмак Олександр Картинка 70’(2) Картинка 83’ Безпалий Олександр Олександр Безпалий 20
89 Сергій Шевчук Шевчук Сергій Картинка 78’ Боровик Олексій Олексій Боровик 39
Картинка 72’ Коверник Валерій Валерій Коверник 77
Новиков Вадим Вадим Новиков 23
Картинка 87’ Цурупін Артем Артем Цурупін 26
Головний тренер: Головний тренер:
Богодєлов В'ячеслав Павлович Літовченко Сергій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору