ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Петренко Є.В.
Асистент 1 Левченко М.М.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Зайцев А.С.
21 ТУР
10.04.2021 15:00
"Авангард" м. Краматорськ
Гляд.
150
Темп.
11 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Головков О.В.
Краматорськ
“Краматорськ”
1:1
(0:1)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Краматорськ”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
4’
Картинка
24’
Картинка
34’
Картинка
43’
51’
Картинка
59’
Картинка
66’
Картинка
80’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
52’
Картинка
57’
Картинка
88’
Картинка
88’
“Краматорськ” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
33 Артем Поспєлов Поспєлов Артем Мозіль Олег Олег Мозіль 30
4 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Картинка 59’ Дідик Роман Роман Дідик 29
5 Олег Бородай Бородай Олег (К) Картинка 90+4’(п) Картинка 34’ (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
9 Максим Єрмоленко Єрмоленко Максим Картинка 66’ Картинка 88’ Картинка 88’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
10 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 51’ Картинка 43’ Картинка 46’ Романюк Юрій Юрій Романюк 47
11 Михайло Писко Писко Михайло Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
13 Артем Козлов Козлов Артем Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
14 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 90’ Картинка 4’ Картинка 57’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 52’ Шаповал Владислав Владислав Шаповал 4
21 Роман Толочко Толочко Роман Картинка 84’ Картинка 24’(п) Черненко Руслан Руслан Черненко 13
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 80’ Картинка 46’(2) Немтінов Євгеній Євгеній Немтінов 11
71 Михайло Абрамов Абрамов Михайло Задерейко Антон Антон Задерейко 1
3 Дмитро Ховбоша Ховбоша Дмитро Картинка 57’ Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
6 Чідера Келіт Аніх Аніх Чідера Келіт Картинка 51’ Ярмоленко Артем Артем Ярмоленко 24
15 Данило Сафонов Сафонов Данило Ємаєв Євген Євген Ємаєв 12
17 Єгор Гунічев Гунічев Єгор Картинка 90’ Картинка 46’(2) Груша Віталій Віталій Груша 25
19 Нікіта Куканов Куканов Нікіта Картинка 88’ Гливий Іван Іван Гливий 9
25 Кирило Дучев Дучев Кирило Картинка 84’ Картинка 46’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
26 Денис Скотаренко Скотаренко Денис Картинка 66’
74 Олександр Чебаненко Чебаненко Олександр
77 Павло Похитайло Похитайло Павло Картинка 80’
Головний тренер: Головний тренер:
Городов Олексій Анатолійович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору