ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Кузьменко М.І.
Асистент 2 Катющев М.В.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
21 ТУР
10.04.2021 16:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
50
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:3
(0:2)
Миколаїв
“Миколаїв”
“Гірник-Спорт”
“Миколаїв”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
40’
Картинка
45+2’
52’
Картинка
57’
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
69’
Картинка
81’
Картинка
87’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв”
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Бубенцов Андрій Андрій Бубенцов 12
17 Тарас Дмитрук Дмитрук Тарас Ульянов Дмитро Дмитро Ульянов 33
3 Богдан Чуєв Чуєв Богдан Картинка 90’ Лотоцький Борис Борис Лотоцький 15
4 Ілля Тимошенко Тимошенко Ілля Картинка 61’ Картинка 69’ Парцванія Темур Темур Парцванія 4
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 52’ Кулинич Сергій Сергій Кулинич 27
16 Руслан Дедух Дедух Руслан Картинка 74’ Картинка 40’(п) (К) Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 77
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 70’ Картинка 81’ Росляков Владислав Владислав Росляков 65
28 Владислав Насібулін Насібулін Владислав Картинка 54’ Картинка 90’(2) Куксенко Богдан Богдан Куксенко 39
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 15’ Картинка 31’(н/п) Картинка 64’ Картинка 87’ Паламар Руслан Руслан Паламар 93
24 Ілля Чередниченко Чередниченко Ілля (К) Картинка 84’ Кравченко Сергій Сергій Кравченко 17
30 Лукас Вентура Лопес Вентура Лопес Лукас Картинка 57’ Картинка 45+2’ Одарюк Володимир Володимир Одарюк 23
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Ситников Антон Антон Ситников 1
19 Назарій Богомаз Богомаз Назарій Картинка 74’ Картинка 87’ Нечипоренко Станіслав Станіслав Нечипоренко 19
18 Алішер Якубов Якубов Алішер Картинка 69’ Охрончук Владислав Владислав Охрончук 14
21 Дмитрій Павліш Павліш Дмитрій Картинка 52’ Мельничук Назар Назар Мельничук 8
5 Владислав Ігнатьєв Ігнатьєв Владислав Картинка 70’ Картинка 84’ Прядун Максим Максим Прядун 11
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 57’ Картинка 90’(2) Солдатов Олександр Олександр Солдатов 55
9 Сергій Романов Романов Сергій Картинка 64’ Картинка 90’ Березянський Павло Павло Березянський 34
13 Олег Осипенко Осипенко Олег Попов Роман Роман Попов 95
23 Ігор Фіяло Фіяло Ігор Войцеховський Владислав Владислав Войцеховський 7
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Близнюк Ілля Владиславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору