ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Цибулько Є.А.
Асистент 1 Якимик Р.С.
Асистент 2 Наскалов С.В.
4-ий арбітр Кальонов О.О.
21 ТУР
10.04.2021 15:00
"Колос" смт. Млинів
Гляд.
350
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Котенко Є.Ф.
Верес
“Верес”
1:0
(0:0)
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
“Верес”
“ВПК-Агро”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
14’
Картинка
30’
61’
Картинка
72’
Картинка
81’
Картинка
90+5’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
61’
Картинка
66’
Картинка
72’
Картинка
72’(2)
Картинка
77’
Картинка
89’
Картинка
90’
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
47 Богдан Когут Когут Богдан (К) Картинка 48’ Шеліхов Денис Денис Шеліхов 1
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Сухар Тимофій Тимофій Сухар 27
33 Роман Мірошник Мірошник Роман Зозуля Дмитро Дмитро Зозуля 18
8 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Картинка 90+5’ Хубутія Акакі Акакі Хубутія 28
27 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 66’ Картинка 89’ Бєляєв Олександр Олександр Бєляєв 10
21 Сергій Панасенко Панасенко Сергій Картинка 88’ Картинка 30’ Картинка 77’ Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 21
99 Віталій Дахновський Дахновський Віталій Картинка 61’ Картинка 61’ Піддубний Дмитро Дмитро Піддубний 14
18 Микола Гайдучик Гайдучик Микола Картинка 72’ Будняк Іван Іван Будняк 8
17 Геннадій Пасіч Пасіч Геннадій Картинка 14’ Палюх Сергій Сергій Палюх 29
7 Михайло Сергійчук Сергійчук Михайло Картинка 72’ Картинка 72’(2) (К) Яременко Юрій Юрій Яременко 23
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Воробей Олександр Олександр Воробей 12
22 Олександр Савошко Савошко Олександр Картинка 90’ Вечтомов Олександр Олександр Вечтомов 5
14 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Картинка 89’ Кіча Антон Антон Кіча 7
24 Ігор Гук Гук Ігор Картинка 61’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
19 Артем Данилюк Данилюк Артем Шевченко Дмитро Дмитро Шевченко 25
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 88’ Картинка 77’ Картинка 90’ Араужо Де Олівейра Енріке Енріке Араужо Де Олівейра 6
32 Сергій Петько Петько Сергій Мухтаров Рамін Рамін Мухтаров 24
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло Картинка 72’ Картинка 81’ Картинка 72’(2) Білий Іван Іван Білий 26
44 Дмитро Поворознюк Поворознюк Дмитро
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович Соловйов Сергій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору