ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Зоренко Ю.В.
Асистент 2 Ковальчук Ю.А.
4-ий арбітр Салаш І.І.
21 ТУР
10.04.2021  16:00
"Рух" м. Івано-Франківськ
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Валенко Е.А.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
1:0
Матч завершено
Кремінь
“Кремінь”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Прикарпаття”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
33’(п)
Картинка
transparent
transparent
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
54 Новак Андрій Новак Андрій Олійник Андрій Олійник Андрій 1
7 Кузьмин Роман Кузьмин Роман Мягков Павло Мягков Павло 22
95 Курко Василь Курко Василь Головко Олександр Головко Олександр 18
22 Януш Орест Януш Орест Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско 5
34 Геник Василь Геник Василь Бєлоусов Денис Бєлоусов Денис 27
29 Кохман Андрій Кохман Андрій Хоцяновський Артем Хоцяновський Артем 77
21 Сондей Іван Сондей Іван Семенов Дмитро Семенов Дмитро 9
19 Волошинович Ростислав Волошинович Ростислав Демченко Олександр Демченко Олександр 8
17 Семотюк Владислав Семотюк Владислав Бичков Богдан Бичков Богдан 2
90 Барчук Роман Барчук Роман Івахно Максим Івахно Максим 21
3 Француз Василь Француз Василь Гоменко Ярослав Гоменко Ярослав 57
24 Піцан Іван Піцан Іван Данкович Роман Данкович Роман 44
71 Барасюк Святослав Барасюк Святослав Пуди Дмитро Пуди Дмитро 98
44 Пархуць Віталій Пархуць Віталій Мурашов Євген Мурашов Євген 7
5 Мелінишин Сергій Мелінишин Сергій Мілєсін Павло Мілєсін Павло 25
77 Дитко Роман Дитко Роман Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо 80
10 Хома Андрій Хома Андрій Білоус Сергій Білоус Сергій 10
15 Воробчак Назарій Воробчак Назарій Галата Денис Галата Денис 20
6 Ульянов Анатолій Ульянов Анатолій
99 Андрейчук Андрій Андрейчук Андрій
12 Сікач Микола Сікач Микола
4 Пастух Іван Пастух Іван
Головний тренер: Головний тренер:
Мостовий Руслан Іванович Годін Олексій Вячиславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору