ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Титов О.І.
Асистент 1 Близнюк М.І.
Асистент 2 Рибченко І.О.
4-ий арбітр Осауленко Д.В.
17 ТУР
15.04.2021 15:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Сидорук І.І.
Діназ
“Діназ”
1:1
(0:0)
Поділля
“Поділля”
“Діназ”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’
Картинка
52’
Картинка
58’
Картинка
60’
Картинка
61’
Картинка
68’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
57’
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
79’
Картинка
86’
Картинка
90’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Чуваєв Олег Олег Чуваєв 1
95 Максим Банасевич Банасевич Максим (К) Воловик Олександр Олександр Воловик 14
23 Роман Помазан Помазан Роман Пернацький Олександр Олександр Пернацький 32
25 Іван Трубочкін Трубочкін Іван Картинка 57’ Морговський Ян Ян Морговський 7
4 Володимир Дмитренко Дмитренко Володимир Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 52’ Картинка 58’(н/п) Корохов Євген Євген Корохов 22
11 Євгеній Белич Белич Євгеній Картинка 68’ Картинка 51’ Картинка 86’ Костенко Кирило Кирило Костенко 6
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим (К) Картинка 61’ Картинка 90’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Картинка 73’ Савошко Володимир Володимир Савошко 88
22 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 60’ Картинка 79’ Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 2
27 Сергій Старенький Старенький Сергій Картинка 46’ Картинка 69’ Карпенко Ігор Ігор Карпенко 18
1 Іван Крикнін Крикнін Іван Шухман Богдан Богдан Шухман 35
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Цибульник Олександр Олександр Цибульник 27
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Жикол Дмитро Дмитро Жикол 29
14 Денис Петренко Петренко Денис Мораренко Станіслав Станіслав Мораренко 70
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій Картинка 46’ Картинка 86’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
21 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 68’ Худік Роман Роман Худік 44
2 Олександр Гарбар Гарбар Олександр Жданов Олександр Олександр Жданов 25
10 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 61’ Матвєєнко Едуард Едуард Матвєєнко 4
3 Вячеслав Шевченко Шевченко Вячеслав Картинка 90’ Прильопа Владислав Владислав Прильопа 10
20 Захар Добровольський Добровольський Захар Картинка 69’ Салбак Фаді Фаді Салбак 9
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир Картинка 73’ Шпікула Ярослав Ярослав Шпікула 11
Головний тренер: Головний тренер:
Бондаренко Володимир Петрович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору