ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Плєшко П.О.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Худяков О.В.
4-ий арбітр Афанасьєв О.О.
17 ТУР
14.04.2021 15:00
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
0
Темп.
16 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Молгамов А.Л.
Перемога
“Перемога”
0:4
(0:3)
Металіст
“Металіст”
“Перемога”
“Металіст”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
Картинка
25’
Картинка
27’
53’
Картинка
55’
Картинка
57’
Картинка
80’
Картинка
81’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
72’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст”
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім (К) Каневцев Данило Данило Каневцев 1
3 Олександр Рубцов Рубцов Олександр Картинка 90’ Гуйе Папа Папа Гуйе 30
99 Родіон Сердюк Сердюк Родіон (К) Федорів Віталій Віталій Федорів 24
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 46’ Ярош Микола Микола Ярош 23
9 Владислав Докукін Докукін Владислав Картинка 55’ Картинка 25’ Підлепенець Євген Євген Підлепенець 12
10 Роман Боровик Боровик Роман Картинка 90’(2) Картинка 8’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 7
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 80’ Картинка 81’ Картинка 58’ Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 6
44 Богдан Пономаренко Пономаренко Богдан Картинка 29’ Картинка 53’ Картинка 27’ Картинка 46’(2) Олівейра да Сілва Жонатан Жонатан Олівейра да Сілва 10
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон Балулі Седдік Фарес Седдік Фарес Балулі 9
7 Артем Радченко Радченко Артем Картинка 46’(3) Танчик Володимир Володимир Танчик 34
11 Данііл Шмельов Шмельов Данііл Картинка 72’ Поступаленко Антон Антон Поступаленко 14
1 Максим Луговський Луговський Максим Денчук Артур Артур Денчук 75
19 Євгеній Лінкевич Лінкевич Євгеній Картинка 46’(3) Шопін Володимир Володимир Шопін 27
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 53’ Фомін Руслан Руслан Фомін 86
95 Назар Валуйко Валуйко Назар Картинка 72’ Багачанський Максим Максим Багачанський 21
17 Микита Вишневський Вишневський Микита Картинка 81’ Картинка 58’ Люлька Сергій Сергій Люлька 22
20 Михайло Білоус Білоус Михайло Картинка 90’ Мизюк Олександр Олександр Мизюк 2
39 Кирило Антонов Антонов Кирило Картинка 90’(2) Картинка 46’(2) Кардозу да Сілва Еберт Еберт Кардозу да Сілва 25
22 Артур Воротников Воротников Артур Картинка 55’ Картинка 57’ Картинка 46’ Картинка 55’ Рязанцев Євгеній Євгеній Рязанцев 88
28 Богдан Рудавський Рудавський Богдан
77 Іван Цуркан Цуркан Іван
Головний тренер: Головний тренер:
Китриш Віктор Іванович Кучер Олександр Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору