ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Дарійчук С.В.
Асистент 2 Кузьменко М.І.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
22 ТУР
16.04.2021 16:00
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
0
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Труханов К.В.
Кремінь
“Кремінь”
1:1
(1:1)
Чорноморець
“Чорноморець”
“Кремінь”
“Чорноморець”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
34’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
19’
Картинка
21’
Картинка
34’
Картинка
42’
Картинка
44’
58’
Картинка
63’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
90’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
66’(2)
Картинка
86’
Картинка
87’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
44 Роман Данкович Данкович Роман Картинка 90+3’ Підківка Роман Роман Підківка 77
27 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 86’ (К) Микицей Станіслав Станіслав Микицей 53
17 Валерій Курелєх Курелєх Валерій (К) Картинка 44’ Поспєлов Дмитро Дмитро Поспєлов 60
18 Олександр Головко Головко Олександр ,31’ Картинка Картинка 34’ Картинка 87’ Мельничук Максим Максим Мельничук 91
22 Павло Мягков Мягков Павло Картинка 19’ Картинка 46’ Ващишин Артур Артур Ващишин 21
8 Олександр Демченко Демченко Олександр Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
9 Дмитро Семенов Семенов Дмитро Картинка 21’ Кравченко Сергій Сергій Кравченко 14
77 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Картинка 72’ Картинка 42’ Картинка 46’(2) Брагару Максим Максим Брагару 45
21 Максим Івахно Івахно Максим Картинка 34’ Картинка 66’ Штогрін Андрій Андрій Штогрін 22
98 Дмитро Пуди Пуди Дмитро Картинка 58’ Картинка 63’ Картинка 66’(2) Авагімян Артур Артур Авагімян 10
20 Денис Галата Галата Денис Картинка 15’ Картинка 70’ Коркішко Дмитро Дмитро Коркішко 7
1 Андрій Олійник Олійник Андрій Варакута Данило Данило Варакута 1
25 Павло Мілєсін Мілєсін Павло Мартиненко Євгеній Євгеній Мартиненко 25
5 Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Картинка 90’ Валєєв Рінар Рінар Валєєв 88
2 Богдан Бичков Бичков Богдан Картинка 63’ Картинка 87’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 17
10 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 72’ Картинка 46’ Мащенко Вадим Вадим Мащенко 33
7 Євген Мурашов Мурашов Євген Гейко Дмитро Дмитро Гейко 66
80 Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Картинка 46’(2) Вачіберадзе Бека Бека Вачіберадзе 20
23 Микита Дудка Дудка Микита Картинка 34’ Картинка 66’(2) Сухоручко Даниїл Даниїл Сухоручко 19
57 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав Картинка 70’ Картинка 90’ Картинка 66’ Бугай Владислав Владислав Бугай 18
19 Владислав Молько Молько Владислав
11 Олександр Кривенко Кривенко Олександр
12 Максим Кучеренко Кучеренко Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Годін Олексій Вячиславович Антонов Олексій Геннадійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору