ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Марчик О.В.
Асистент 2 Пилипенко Я.М.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
18 ТУР
18.04.2021 15:00
"Шахта "Жовтнева" м. Кривий Ріг
Гляд.
1250
Темп.
14 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Муравйов О.В.
Кривбас
“Кривбас”
5:0
(3:0)
Таврія
“Таврія”
“Кривбас”
“Таврія”
2’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
43’
48’
Картинка
58’
Картинка
60’
Картинка
66’
Картинка
70’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
53’
Картинка
58’
Картинка
82’
Картинка
83’
“Кривбас” СКЛАДИ КОМАНД “Таврія”
41 Роман Льопка Льопка Роман Онопко Віталій Віталій Онопко 89
17 Назар Маліновський Маліновський Назар Картинка 66’ Картинка 46’ Чмеленко Павло Павло Чмеленко 17
3 Володимир Заїменко Заїменко Володимир (К) Картинка 83’ Шевченко Олександр Олександр Шевченко 20
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 2’ Картинка 58’ Картинка 46’(2) Чеботаєв Сергій Сергій Чеботаєв 22
19 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Окатий Віктор Віктор Окатий 21
2 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав Картинка 45+1’ Картинка 78’ Картинка 43’ Бесараб Павло Павло Бесараб 35
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Білокінь Євгеній Євгеній Білокінь 29
5 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 27’ Картинка 69’ Картинка 58’ Тетеренко Юрій Юрій Тетеренко 14
88 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 48’ Картинка 69’(2) Фаюк Андрій Андрій Фаюк 11
77 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 60’ Картинка 53’ Богданов Максим Максим Богданов 27
23 Андрій Ременюк Ременюк Андрій Картинка 82’ (К) Бойко Олексій Олексій Бойко 99
1 Кирило Злотар Злотар Кирило Герасименко Ярослав Ярослав Герасименко 1
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Картинка 46’(2) Гура Іван Іван Гура 19
12 Богдан Сокол Сокол Богдан Картинка 66’ Картинка 46’ Доля Валерій Валерій Доля 7
89 Андрій Дедяєв Дедяєв Андрій Картинка 58’ Яцик Костянтин Костянтин Яцик 3
75 Гліб Попчук Попчук Гліб Картинка 78’ Картинка 82’ ,86’ Картинка Картинка 82’ Захарченко Станіслав Станіслав Захарченко 2
10 Артур Карноза Карноза Артур Картинка 69’ Картинка 70’ Картинка 53’ Барладим Андрій Андрій Барладим 10
18 Олександр Горват Горват Олександр Картинка 60’ Заїка Олексій Олексій Заїка 5
11 Віктор Берко Берко Віктор
27 Ярослав Квасов Квасов Ярослав Картинка 69’(2)
71 Євгеній Ніколашин Ніколашин Євгеній
24 Максим Павленко Павленко Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Федорчук Олег Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору