ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Панасюк Т.В.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Ялов А.В.
4-ий арбітр Шкурченко О.В.
18 ТУР
19.04.2021 13:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
0
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Козачук Ю.П.
Рубікон
“Рубікон”
0:3
(0:2)
Карпати Львів
“Карпати Львів”
“Рубікон”
“Карпати Львів”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
4’
Картинка
33’
Картинка
39’
46’
Картинка
54’
Картинка
62’(2)
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
75’(2)
Картинка
78’
Картинка
83’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
62’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
86’
Картинка
88’
“Рубікон” СКЛАДИ КОМАНД “Карпати Львів”
31 Вадим Прокопенко Прокопенко Вадим Горох Валентин Валентин Горох 1
3 Ярослав Ясніцький Ясніцький Ярослав Картинка 62’(2) Мудрик Владислав Владислав Мудрик 21
4 Ілля Ходуля Ходуля Ілля Картинка 83’ Картинка 88’ Калинчук Тимофій Тимофій Калинчук 4
23 Вадим Новиков Новиков Вадим Картинка 21’ (К) Слива Роман Роман Слива 30
99 Артур Яната Яната Артур Картинка 75’(2) Картинка 75’ Береза Олег Олег Береза 14
5 Олег Луценко Луценко Олег Картинка 39’ Степанчук Любомир Любомир Степанчук 25
74 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 67’ Картинка 68’ Гудзінський Вадим Вадим Гудзінський 13
88 Юрій Глущук Глущук Юрій Картинка 46’ Картинка 33’ Бичек Костянтин Костянтин Бичек 18
14 Євген Зарічнюк Зарічнюк Євген (К) Картинка 85’ Картинка 62’ Лісовик Роман Роман Лісовик 16
7 Бі Нене Жуніор Гбамбл Гбамбл Бі Нене Жуніор Картинка 81’ Сущак Назар Назар Сущак 15
10 Максим Тищенко Тищенко Максим Картинка 69’ Картинка 4’ Картинка 52’ Картинка 86’ Енете Косісочукву Жозеф Косісочукву Жозеф Енете 32
1 Антон Мусієнко Мусієнко Антон Сасс Назар-Стефан Назар-Стефан Сасс 22
16 Олексій Майборода Майборода Олексій Картинка 39’ Підгурський Денис Денис Підгурський 11
33 Богдан Швець Швець Богдан Картинка 75’(2) Картинка 62’ Стень Сергій Сергій Стень 31
39 Олексій Боровик Боровик Олексій Картинка 68’ Даніловський Роман Роман Даніловський 5
26 Артем Цурупін Цурупін Артем Картинка 67’ Картинка 75’ Слічний Степан Степан Слічний 28
25 Стівен Нянках Нянках Стівен Картинка 62’(2) Картинка 78’ Картинка 86’ Картинка 90+1’ Назарчук Роман Роман Назарчук 2
13 Томас Довідайтіс Довідайтіс Томас Картинка 81’
95 Артем Пилипенко Пилипенко Артем
19 Олег Близно Близно Олег
11 Владислав Кабанюк Кабанюк Владислав Картинка 46’ Картинка 54’
Головний тренер: Головний тренер:
Літовченко Сергій Вікторович Вовчук Любомир Євгенович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору