ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Парасунько О.В.
Асистент 2 Рубан Д.О.
4-ий арбітр Матковська М.В.
18 ТУР
19.04.2021 16:00
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Буковецький Р.Й.
Поділля
“Поділля”
3:1
(2:0)
Буковина
“Буковина”
“Поділля”
“Буковина”
transparent
4’
Картинка
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
26’
Картинка
39’
46’
Картинка
48’
Картинка
58’
Картинка
72’
Картинка
76’
Картинка
85’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
53’
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
89’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
1 Олег Чуваєв Чуваєв Олег Пономаренко Іван Іван Пономаренко 55
95 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 85’ Клочан Владислав Владислав Клочан 5
14 Олександр Воловик Воловик Олександр (К) Картинка 46’ Боровець Максим Максим Боровець 73
32 Олександр Пернацький Пернацький Олександр (К) Сивка Тарас Тарас Сивка 10
22 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 68’ Гакман Василь Василь Гакман 11
8 Андрій Ліповуз Ліповуз Андрій Картинка 4’ Картинка 26’ Рябий Денис Денис Рябий 8
2 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Картинка 72’ Еногела Девід Девід Еногела 20
6 Кирило Костенко Костенко Кирило Картинка 15’ Картинка 90’ Орнат Артур Артур Орнат 9
49 Віталій Каверін Каверін Віталій Козлов Артем Артем Козлов 7
88 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 87’ Картинка 39’ Картинка 89’ Калайтан Антон Антон Калайтан 98
18 Ігор Карпенко Карпенко Ігор Картинка 48’ Картинка 58’ Картинка 76’ Картинка 53’ Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
35 Богдан Шухман Шухман Богдан Пилипчук Юрій Юрій Пилипчук 22
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 87’ Картинка 89’ Беслюбняк Максим Максим Беслюбняк 15
27 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 72’ Картинка 26’ Картинка 63’ Карповський Олексій Олексій Карповський 87
11 Ярослав Шпікула Шпікула Ярослав Рябий Артем Артем Рябий 6
10 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Картинка 76’
25 Олександр Жданов Жданов Олександр Картинка 46’
4 Едуард Матвєєнко Матвєєнко Едуард
9 Фаді Салбак Салбак Фаді Картинка 90’
44 Роман Худік Худік Роман
5 Артем Романюк Романюк Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Коваленко Євген Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору