ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Цибулько Є.А.
Асистент 1 Марчик О.В.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Зайцев А.С.
17 ТУР
20.04.2021 15:00
"Авангард" м. Краматорськ
Гляд.
300
Темп.
9 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Головков О.В.
Краматорськ
“Краматорськ”
2:1
(1:0)
Кремінь
“Кремінь”
“Краматорськ”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
7’
Картинка
15’
51’
Картинка
59’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
85’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
56’
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
75’
Картинка
90’
“Краматорськ” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
33 Артем Поспєлов Поспєлов Артем (К) Олійник Андрій Андрій Олійник 1
4 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Бєлоусов Денис Денис Бєлоусов 27
5 Олег Бородай Бородай Олег Картинка 90+2’ Картинка 62’ Курелєх Валерій Валерій Курелєх 17
8 Руслан Зубков Зубков Руслан (К) Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес 5
9 Максим Єрмоленко Єрмоленко Максим Картинка 70’ Картинка 74’ Мягков Павло Павло Мягков 22
10 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 72’ Картинка 90’ Демченко Олександр Олександр Демченко 8
13 Артем Козлов Козлов Артем Картинка 15’ Семенов Дмитро Дмитро Семенов 9
14 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 58’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 85’ Картинка 7’(н/п) Картинка 56’ Мурашов Євген Євген Мурашов 7
21 Роман Толочко Толочко Роман Картинка 51’(п) Картинка 46’ Пуди Дмитро Дмитро Пуди 98
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 45+1’ Картинка 59’ Галата Денис Денис Галата 20
71 Михайло Абрамов Абрамов Михайло Данкович Роман Роман Данкович 44
3 Дмитро Ховбоша Ховбоша Дмитро Мілєсін Павло Павло Мілєсін 25
6 Чідера Келіт Аніх Аніх Чідера Келіт Білоус Сергій Сергій Білоус 10
7 Гуттінер Ейдер Коста Теноріо Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Картинка 72’ Картинка 56’ Картинка 75’ Івахно Максим Максим Івахно 21
11 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 59’ Картинка 46’ Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра 80
15 Данило Сафонов Сафонов Данило Картинка 58’ Дудка Микита Микита Дудка 23
17 Єгор Гунічев Гунічев Єгор Гоменко Ярослав Ярослав Гоменко 57
19 Нікіта Куканов Куканов Нікіта
25 Кирило Дучев Дучев Кирило
26 Денис Скотаренко Скотаренко Денис Картинка 74’
74 Олександр Чебаненко Чебаненко Олександр
77 Павло Похитайло Похитайло Павло
Головний тренер: Головний тренер:
Городов Олексій Анатолійович Годін Олексій Вячиславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору