ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Рибченко І.О.
Асистент 2 Поважний Я.О.
4-ий арбітр Петренко Є.В.
23 ТУР
23.04.2021 17:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
0
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Валенко Е.А.
Чорноморець
“Чорноморець”
2:0
(1:0)
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
“Чорноморець”
“ВПК-Агро”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
25’
46’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
75’(2)
Картинка
82’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
72’
Картинка
75’(4)
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
88’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
77 Роман Підківка Підківка Роман Воробей Олександр Олександр Воробей 12
60 Дмитро Поспєлов Поспєлов Дмитро Сухар Тимофій Тимофій Сухар 27
53 Станіслав Микицей Микицей Станіслав (К) Агапов Максим Максим Агапов 3
9 Ілля Путря Путря Ілля Картинка 25’ Картинка 75’(3) Гадрані Гіоргі Гіоргі Гадрані 15
91 Максим Мельничук Мельничук Максим Хубутія Акакі Акакі Хубутія 28
14 Сергій Кравченко Кравченко Сергій Зозуля Дмитро Дмитро Зозуля 18
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 46’ Картинка 75’(4) Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
7 Дмитро Коркішко Коркішко Дмитро Картинка 21’(п) Картинка 31’ Картинка 84’ Картинка 78’ Тищенко Іван Іван Тищенко 11
33 Вадим Мащенко Мащенко Вадим Картинка 67’ Ксьонз Павло Павло Ксьонз 22
10 Артур Авагімян Авагімян Артур Картинка 69’ Картинка 75’ (К) Ляшенко Микола Микола Ляшенко 20
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 75’(2) Картинка 72’ Бєляєв Олександр Олександр Бєляєв 10
1 Данило Варакута Варакута Данило Шеліхов Денис Денис Шеліхов 1
25 Євгеній Мартиненко Мартиненко Євгеній Картинка 75’(3) Картинка 89’ Палюх Сергій Сергій Палюх 29
21 Артур Ващишин Ващишин Артур Картинка 72’ Картинка 85’ Картинка 88’ Будняк Іван Іван Будняк 8
17 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 75’(2) Картинка 78’ Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 21
20 Бека Вачіберадзе Вачіберадзе Бека Картинка 46’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
97 Андрій Якимів Якимів Андрій Яременко Юрій Юрій Яременко 23
19 Даниїл Сухоручко Сухоручко Даниїл Картинка 75’ Картинка 82’ Вечтомов Олександр Олександр Вечтомов 5
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 67’ Картинка 88’ Шевченко Дмитро Дмитро Шевченко 25
11 Роман Яловенко Яловенко Роман Картинка 84’ Картинка 89’ Картинка 75’(4) Піддубний Дмитро Дмитро Піддубний 14
Головний тренер: Головний тренер:
Антонов Олексій Геннадійович Соловйов Сергій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору