ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Тельбух Л.В.
Асистент 1 Ялов А.В.
Асистент 2 Дрикін В.Ю.
4-ий арбітр Афанасьєв О.О.
20 ТУР
30.04.2021 15:00
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
0
Темп.
18 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Молгамов А.Л.
Металіст
“Металіст”
5:0
(2:0)
Яруд
“Яруд”
“Металіст”
“Яруд”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
40’
Картинка
43’
Картинка
Картинка
12’
46’
Картинка
48’
Картинка
50’
Картинка
61’
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
59’
Картинка
65’
Картинка
81’
Картинка
81’
Картинка
90’
“Металіст” СКЛАДИ КОМАНД “Яруд”
1 Данило Каневцев Каневцев Данило Карнаух Олег Олег Карнаух 98
2 Олександр Мизюк Мизюк Олександр Саєнко Данило Данило Саєнко 19
24 Віталій Федорів Федорів Віталій Лисенко Кирило Кирило Лисенко 22
23 Микола Ярош Ярош Микола Картинка 59’ Картинка 81’ Товстий Максим Максим Товстий 33
7 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Картинка 40’ Картинка 46’ Картинка 12’ Таранда Владислав Владислав Таранда 23
10 Жонатан Олівейра да Сілва Олівейра да Сілва Жонатан Картинка 48’ Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 17
6 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 90’ Булгаков Єгор Єгор Булгаков 5
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 26’ Картинка 43’ Картинка 75’ Картинка 81’ Картинка 86’ Літовченко Данило Данило Літовченко 11
9 Седдік Фарес Балулі Балулі Седдік Фарес Картинка 55’ (К) Мочевінський Іван Іван Мочевінський 9
34 Володимир Танчик Танчик Володимир Картинка 69’ Картинка 65’ Літюк Гліб Гліб Літюк 10
86 Руслан Фомін Фомін Руслан (К) Картинка 61’ Картинка 57’ Корицький Єгор Єгор Корицький 7
75 Артур Денчук Денчук Артур Гончаренко Олег Олег Гончаренко 12
27 Володимир Шопін Шопін Володимир Картинка 69’ Картинка 90’ Доберчук Данило Данило Доберчук 14
14 Антон Поступаленко Поступаленко Антон Картинка 55’ Бойко Владислав Владислав Бойко 16
55 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Бібік Данило Данило Бібік 18
30 Папа Гуйе Гуйе Папа Картинка 81’ Поліщук Давид Давид Поліщук 20
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 75’ Картинка 90+3’ Картинка 86’ Левянков Владислав Владислав Левянков 21
12 Євген Підлепенець Підлепенець Євген Картинка 46’ Картинка 50’ Картинка 57’ Асєєв Микита Микита Асєєв 24
88 Євгеній Рязанцев Рязанцев Євгеній Картинка 61’ Маймула Олександр Олександр Маймула 3
Щербак Артем Артем Щербак 8
Картинка 65’ Тишинінов Владислав Владислав Тишинінов 4
Головний тренер: Головний тренер:
Кучер Олександр Миколайович Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору