ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Петренко Є.В.
Асистент 1 Вашкевич Ю.В.
Асистент 2 Дубовий О.С.
4-ий арбітр Лапко С.Р.
20 ТУР
01.05.2021 13:00
"Енергетик" м. Бурштин
Гляд.
300
Темп.
17 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Маковій В.Д.
Карпати Галич
“Карпати Галич”
1:1
(0:0)
Діназ
“Діназ”
“Карпати Галич”
“Діназ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
15’
Картинка
17’
Картинка
31’
Картинка
40’
Картинка
41’
46’(2)
Картинка
61’
Картинка
62’
Картинка
67’
Картинка
81’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
90+2’
“Карпати Галич” СКЛАДИ КОМАНД “Діназ”
26 Остап Вульчин Вульчин Остап Крупниченко Олексій Олексій Крупниченко 30
23 Ігор Поручинський Поручинський Ігор Картинка 31’ Банасевич Максим Максим Банасевич 95
3 Олег Матушевський Матушевський Олег Картинка 40’ Помазан Роман Роман Помазан 23
5 Роман Никитюк Никитюк Роман Картинка 61’ Гарбар Олександр Олександр Гарбар 2
11 Ігор Нагорний Нагорний Ігор Дмитренко Володимир Володимир Дмитренко 4
8 Назар Вербний Вербний Назар (К) (К) Петренко Денис Денис Петренко 14
19 Роман Лебедь Лебедь Роман Картинка 30’ Ічанський Сергій Сергій Ічанський 5
24 Богдан Козак Козак Богдан Картинка 46’ Бриженко Олексій Олексій Бриженко 81
9 Андрій Бей Бей Андрій Картинка 81’ Картинка 90+2’ Бовтрук Вадим Вадим Бовтрук 15
33 Ігор Худобяк Худобяк Ігор Картинка 41’ Картинка 46’(2) Картинка 15’ Картинка 79’(н/п) Шевченко Вячеслав Вячеслав Шевченко 3
77 Вадим Семчук Семчук Вадим Картинка 62’ Картинка 17’ Картинка 83’ Бафталовський Артем Артем Бафталовський 21
71 Микита Зеленський Зеленський Микита Картинка 41’ Крикнін Іван Іван Крикнін 1
21 Олександр Авраменко Авраменко Олександр Ізотов Ярослав Ярослав Ізотов 97
2 Руслан Марушка Марушка Руслан Волошин Андрій Андрій Волошин 24
4 Андрій Вичіжанін Вичіжанін Андрій Апанчук Олександр Олександр Апанчук 10
37 Вадим Мердєєв Мердєєв Вадим Картинка 81’ Картинка 83’ Старенький Сергій Сергій Старенький 27
17 Владислав Танчин Танчин Владислав Брижчук Антон Антон Брижчук 7
10 Вадим Страшкевич Страшкевич Вадим Картинка 62’ Картинка 67’ Картинка 46’ Картинка 80’ Яровенко Олександр Олександр Яровенко 77
7 Віктор Хомченко Хомченко Віктор Картинка 46’(2) Картинка 85’ Картинка 86’ Крохмаль Володимир Володимир Крохмаль 8
Капаністий Роман Роман Капаністий 17
Головний тренер: Головний тренер:
Гнатів Роман Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору