ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Копмарь В.В.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Чеголя В.І.
4-ий арбітр Заброда К.В.
20 ТУР
01.05.2021 17:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
150
Темп.
20 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Данілов Д.А.
Рубікон
“Рубікон”
1:2
(0:1)
Оболонь-2
“Оболонь-2”
“Рубікон”
“Оболонь-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
11’
Картинка
26’
46’(4)
Картинка
47’
Картинка
55’
Картинка
57’
Картинка
63’
Картинка
65’
Картинка
79’
Картинка
90+5’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
49’
Картинка
51’
Картинка
66’
Картинка
75’
Картинка
84’
Картинка
86’
“Рубікон” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь-2”
16 Олексій Майборода Майборода Олексій Картинка 46’ Тюрін Іван Іван Тюрін 97
3 Ярослав Ясніцький Ясніцький Ярослав Картинка 79’ Картинка 11’ Картинка 46’(2) Покойовий Богдан Богдан Покойовий 77
4 Ілля Ходуля Ходуля Ілля Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
7 Бі Нене Жуніор Гбамбл Гбамбл Бі Нене Жуніор Картинка 47’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
10 Максим Тищенко Тищенко Максим Картинка 66’ Галоян Сімон Сімон Галоян 29
14 Євген Зарічнюк Зарічнюк Євген (К) Картинка 57’ Картинка 51’ Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 95
23 Вадим Новиков Новиков Вадим Картинка 55’ (К) Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
26 Артем Цурупін Цурупін Артем Картинка 46’(3) Картинка 26’ Картинка 84’ Картинка 86’ Скидан Руслан Руслан Скидан 19
74 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 49’ Картинка 90+1’ Василенко Станіслав Станіслав Василенко 70
95 Артем Пилипенко Пилипенко Артем Картинка 65’ Картинка 75’ Руденко Данііл Данііл Руденко 47
99 Артур Яната Яната Артур Картинка 46’(4) Потопальський Максим Максим Потопальський 74
31 Вадим Прокопенко Прокопенко Вадим Картинка 46’ Фастов Дмитро Дмитро Фастов 12
5 Олег Луценко Луценко Олег Картинка 79’ Картинка 90+5’ Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
8 Олександр Марченко Марченко Олександр Терлецький Олександр Олександр Терлецький 3
11 Владислав Кабанюк Кабанюк Владислав Картинка 65’ Картинка 75’ Строчинський Даниїл Даниїл Строчинський 78
13 Томас Довідайтіс Довідайтіс Томас Картинка 57’ Картинка 63’ Картинка 66’ Майданович Владислав Владислав Майданович 27
19 Олег Близно Близно Олег Грабовський Єгор Єгор Грабовський 35
25 Стівен Нянках Нянках Стівен Картинка 86’ Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
33 Богдан Швець Швець Богдан Картинка 46’(2) Картинка 53’ Осман Олександр Олександр Осман 5
39 Олексій Боровик Боровик Олексій Картинка 46’(4)
88 Юрій Глущук Глущук Юрій Картинка 46’(3)
Головний тренер: Головний тренер:
Літовченко Сергій Вікторович Антоненко Олександр Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору