ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бакулін В.А.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Петрова І.В.
4-ий арбітр Тельбух Л.В.
12 ТУР
04.05.2021 13:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
50
Темп.
14 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Єрмакова О.В.
Перемога
“Перемога”
3:0
(3:0)
Яруд
“Яруд”
“Перемога”
“Яруд”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
19’
Картинка
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
31’
57’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
53’
Картинка
57’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
79’
Картинка
87’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Яруд”
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім (К) Карнаух Олег Олег Карнаух 98
3 Олександр Рубцов Рубцов Олександр Картинка 80’ Лисенко Кирило Кирило Лисенко 22
99 Родіон Сердюк Сердюк Родіон Картинка 19’ Картинка 76’ Таранда Владислав Владислав Таранда 23
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 31’ Товстий Максим Максим Товстий 33
19 Євгеній Лінкевич Лінкевич Євгеній Картинка 57’ ,82’ Картинка Картинка 57’ Саєнко Данило Данило Саєнко 19
44 Богдан Пономаренко Пономаренко Богдан Картинка 11’ Картинка 26’ Картинка 88’ Картинка 70’ Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 17
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 72’ Картинка 79’ (К) Мочевінський Іван Іван Мочевінський 9
17 Микита Вишневський Вишневський Микита Булгаков Єгор Єгор Булгаков 5
10 Роман Боровик Боровик Роман Картинка 82’ Картинка 46’ Літюк Гліб Гліб Літюк 10
7 Артем Радченко Радченко Артем Картинка 39’ Картинка 75’ Картинка 87’ Корицький Єгор Єгор Корицький 7
11 Данііл Шмельов Шмельов Данііл Картинка 89’ Літовченко Данило Данило Літовченко 11
1 Максим Луговський Луговський Максим Гончаренко Олег Олег Гончаренко 12
77 Іван Цуркан Цуркан Іван Картинка 75’ Картинка 57’ Маймула Олександр Олександр Маймула 3
95 Назар Валуйко Валуйко Назар Картинка 82’ Картинка 89’ Картинка 31’ Тишинінов Владислав Владислав Тишинінов 4
39 Кирило Антонов Антонов Кирило Картинка 89’ Доберчук Данило Данило Доберчук 14
20 Михайло Білоус Білоус Михайло Картинка 88’ Бойко Владислав Владислав Бойко 16
Бібік Данило Данило Бібік 18
Поліщук Давид Давид Поліщук 20
Картинка 87’ Левянков Владислав Владислав Левянков 21
Картинка 46’ Картинка 53’ Асєєв Микита Микита Асєєв 24
Головний тренер: Головний тренер:
Китриш Віктор Іванович Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору