ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кальонов О.О.
Асистент 1 Старча С.В.
Асистент 2 Зоренко Ю.В.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
1 ТУР
03.05.2021 16:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
0
Темп.
11 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Кутаков Д.О.
Агробізнес
“Агробізнес”
3:2
(2:0)
Полісся
“Полісся”
“Агробізнес”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
45+2’
Картинка
Картинка
19’
50’
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
67’
Картинка
74’
Картинка
78’
Картинка
90+4’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Маханьков Володимир Володимир Маханьков 33
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Понєдєльнік Андрій Андрій Понєдєльнік 77
29 Роман Дідик Дідик Роман Швець Сергій Сергій Швець 3
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Прокопчук Кирило Кирило Прокопчук 37
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 78’ Картинка 90+4’ Власюк Андрій Андрій Власюк 15
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 12’ Картинка 62’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 36
70 Артем Дудік Дудік Артем Картинка 59’ Грицук Василь Василь Грицук 22
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 74’ Ковальов Андрій Андрій Ковальов 23
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 50’ Картинка 78’ Картинка 67’ Гавриленко Максим Максим Гавриленко 91
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 34’ Картинка 90’ Коваль Станіслав Станіслав Коваль 11
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 45+2’ Картинка 19’ (К) Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
1 Антон Задерейко Задерейко Антон Медведєв Марк Марк Медведєв 1
31 Андрій Артим Артим Андрій Картинка 19’ Жук Вадим Вадим Жук 44
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 82’ Притиковський Денис Денис Притиковський 5
24 Артем Ярмоленко Ярмоленко Артем Чернецький Олександр Олександр Чернецький 8
4 Владислав Шаповал Шаповал Владислав Картинка 78’ Акубардія Бадрі Бадрі Акубардія 12
12 Євген Ємаєв Ємаєв Євген Картинка 74’ Островський Денис Денис Островський 7
22 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 90’ Андрущенко Максим Максим Андрущенко 99
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 62’ Картинка 82’ Повалій Ілля Ілля Повалій 63
9 Іван Гливий Гливий Іван
11 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 59’
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Шищенко Сергій Юрійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору