ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Дарійчук С.В.
Асистент 2 Поважний Я.О.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.С.
7 ТУР
12.05.2021 18:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
1200
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Скрипак С.В.
Альянс
“Альянс”
4:2
(1:0)
Полісся
“Полісся”
“Альянс”
“Полісся”
transparent
transparent
8’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
45’
Картинка
53’
Картинка
60’(3)
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
80’(2)
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
50’
Картинка
55’
Картинка
72’
Картинка
80’
Картинка
82’
“Альянс” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
55 Руслан Єфанов Єфанов Руслан Маханьков Володимир Володимир Маханьков 33
33 Костянтин Пікуль Пікуль Костянтин (К) Понєдєльнік Андрій Андрій Понєдєльнік 77
4 Євген Неплях Неплях Євген Картинка 50’(п) (К) Швець Сергій Сергій Швець 3
11 Руслан Пісний Пісний Руслан Картинка 35’ Прокопчук Кирило Кирило Прокопчук 37
94 Андрій Герт Герт Андрій Картинка 69’ Картинка 82’ Власюк Андрій Андрій Власюк 15
15 Олександр Лебеденко Лебеденко Олександр Картинка 75’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 36
9 Вячеслав Піднебенной Піднебенной Вячеслав Картинка 60’ Картинка 80’ Глагола Олександр Олександр Глагола 16
99 Костянтин Ярошенко Ярошенко Костянтин Картинка 53’ Картинка 60’(2) Картинка 55’ Картинка 72’ Андрущенко Максим Максим Андрущенко 99
7 Владислав Шарай Шарай Владислав Картинка 45’ Картинка 80’(2) Гавриленко Максим Максим Гавриленко 91
13 Микола Агапов Агапов Микола Картинка 65’(п) Коваль Станіслав Станіслав Коваль 11
19 Ілля Зубков Зубков Ілля Картинка 8’ Картинка 60’(3) Картинка 46’ Жук Вадим Вадим Жук 44
88 Ярослав Важинський Важинський Ярослав Медведєв Марк Марк Медведєв 1
44 Олександр Медведєв Медведєв Олександр Картинка 46’ Галенков Денис Денис Галенков 9
45 Євген Меженський Меженський Євген Картинка 82’ Притиковський Денис Денис Притиковський 5
8 Олександр Лучик Лучик Олександр Картинка 60’(2) Чернецький Олександр Олександр Чернецький 8
78 Валерій Рогозинський Рогозинський Валерій Картинка 69’ Картинка 90+3’ Акубардія Бадрі Бадрі Акубардія 12
25 Станіслав Шарай Шарай Станіслав Картинка 60’ Картинка 80’ Островський Денис Денис Островський 7
96 Ярослав Сидоренко Сидоренко Ярослав Картинка 80’(2) Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 95
21 Артем Шпирьонок Шпирьонок Артем Картинка 72’ Повалій Ілля Ілля Повалій 63
77 Сергій Загинайлов Загинайлов Сергій Картинка 60’(3)
Головний тренер: Головний тренер:
Ярошенко Юрій Миколайович Чурілов Григорій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору