ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бойко С.М.
Асистент 1 Марченко Д.Г.
Асистент 2 Єрмоленко Р.М.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
26 ТУР
15.05.2021 16:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
1300
Темп.
16 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Шамич О.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
1:0
(0:0)
Чорноморець
“Чорноморець”
“Агробізнес”
“Чорноморець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
29’
68’(2)
Картинка
72’
Картинка
81’(2)
Картинка
89’
Картинка
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
86’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Паламарчук Олексій Олексій Паламарчук 12
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро (К) Микицей Станіслав Станіслав Микицей 53
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 83’ Мартиненко Євгеній Євгеній Мартиненко 25
4 Владислав Шаповал Шаповал Владислав Картинка 81’(2) Картинка 81’ Путря Ілля Ілля Путря 9
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 29’ Картинка 86’ Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 72’ Вачіберадзе Бека Бека Вачіберадзе 20
70 Артем Дудік Дудік Артем Картинка 68’ Картинка 65’ Кравченко Сергій Сергій Кравченко 14
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 69’ Мащенко Вадим Вадим Мащенко 33
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 68’(2) Картинка 79’ Штогрін Андрій Андрій Штогрін 22
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 88’(п) Картинка 89’ Авагімян Артур Артур Авагімян 10
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 45+1’ Картинка 81’ Бодня Роман Роман Бодня 6
1 Антон Задерейко Задерейко Антон Варакута Данило Данило Варакута 1
31 Андрій Артим Артим Андрій Картинка 69’ Козак Артем Артем Козак 59
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 89’ Картинка 81’ Долгов Петро Петро Долгов 29
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 81’(2) Якимів Андрій Андрій Якимів 97
12 Євген Ємаєв Ємаєв Євген Картинка 79’ Бугай Владислав Владислав Бугай 18
22 Сергій Косовський Косовський Сергій Ковбаса Артем Артем Ковбаса 17
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 72’ Брагару Максим Максим Брагару 45
9 Іван Гливий Гливий Іван Сухоручко Даниїл Даниїл Сухоручко 19
11 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Яловенко Роман Роман Яловенко 11
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 68’
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 68’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Антонов Олексій Геннадійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору