ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Копієвський В.В.
Асистент 1 Беркут О.А.
Асистент 2 Клименко Т.А.
4-ий арбітр Кривушкін Д.В.
26 ТУР
16.05.2021 18:00
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
6172
Темп.
22 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Матяш О.М.
Металіст 1925
“Металіст 1925”
4:1
(2:0)
Верес
“Верес”
“Металіст 1925”
“Верес”
transparent
7’
Картинка
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
24’
Картинка
31’
Картинка
44’
51’
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
77’(2)
Картинка
83’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
50’
Картинка
53’
Картинка
58’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
79’
“Металіст 1925” СКЛАДИ КОМАНД “Верес”
1 Денис Сидоренко Сидоренко Денис Когут Богдан Богдан Когут 47
29 Максим Жичиков Жичиков Максим Картинка 53’ Солдат Ігор Ігор Солдат 4
23 Михайло Шершень Шершень Михайло Мірошник Роман Роман Мірошник 33
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим Картинка 83’ Гончаренко Роман Роман Гончаренко 8
13 Артур Западня Западня Артур Картинка 44’ Нємчанінов Дмитро Дмитро Нємчанінов 27
8 Віталій Кольцов Кольцов Віталій (К) Картинка 28’ Картинка 68’ Полюлях Микита Микита Полюлях 77
77 Антон Савін Савін Антон Картинка 66’ Картинка 77’ Картинка 28’ Картинка 79’ Панасенко Сергій Сергій Панасенко 21
32 Олег Голодюк Голодюк Олег Картинка 87’ Картинка 24’ Картинка 75’ Дахновський Віталій Віталій Дахновський 99
28 Артем Габелок Габелок Артем Картинка 12’ Картинка 31’ Картинка 46’ Сергійчук Михайло Михайло Сергійчук 7
9 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 77’(2) Пасіч Геннадій Геннадій Пасіч 17
7 Віталій Пономар Пономар Віталій Картинка 7’ Картинка 51’ Картинка 71’ Картинка 89’ Картинка 50’ (К) Шестаков Михайло Михайло Шестаков 9
25 Максим Коваленко Коваленко Максим Бабійчук Максим Максим Бабійчук 1
81 Денис Дьяков Дьяков Денис Савошко Олександр Олександр Савошко 22
3 Іван Пець Пець Іван Махнєв Дмитро Дмитро Махнєв 14
21 Сергій Ченбай Ченбай Сергій Картинка 77’(2) Гук Ігор Ігор Гук 24
33 Євгеній Ткачук Ткачук Євгеній Картинка 83’ Данилюк Артем Артем Данилюк 19
17 Денис Резепов Резепов Денис Картинка 79’ Кучеров Валерій Валерій Кучеров 29
22 Владислав Дмитренко Дмитренко Владислав Картинка 77’ Картинка 82’ Картинка 68’ Петько Сергій Сергій Петько 32
45 Денис Ндукве Ндукве Денис Картинка 75’ Тимофієнко Віталій Віталій Тимофієнко 10
91 Артем Холод Холод Артем Картинка 46’ Картинка 58’ Гегедош Роберт Роберт Гегедош 88
18 Валерій Блажко Блажко Валерій Картинка 89’ Поворознюк Дмитро Дмитро Поворознюк 44
19 Андрій Савіцький Савіцький Андрій Картинка 87’ Ющишин Вадим Вадим Ющишин 23
Головний тренер: Головний тренер:
Кривенцов Валерій Сергійович Вірт Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору