ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Лапко С.Р.
Асистент 1 Левченко М.М.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Пономаренко М.О.
27 ТУР
21.05.2021 19:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
2087
Темп.
19 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Циганков О.Д.
Чорноморець
“Чорноморець”
4:0
(2:0)
Кристал
“Кристал”
“Чорноморець”
“Кристал”
2’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
transparent
Картинка
1’
Картинка
14’
52’
Картинка
61’
Картинка
66’
Картинка
74’(2)
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
55’
Картинка
71’(2)
Картинка
81’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Кристал”
12 Олексій Паламарчук Паламарчук Олексій Кліщук Андрій Андрій Кліщук 1
25 Євгеній Мартиненко Мартиненко Євгеній Картинка 14’ Дмитренко Олег Олег Дмитренко 4
5 Міха Горопевшек Горопевшек Міха Картинка 1’ Сениця Володимир Володимир Сениця 6
9 Ілля Путря Путря Ілля Картинка 2’(п) Картинка 46’ (К) Тарасенко Олександр Олександр Тарасенко 9
29 Петро Долгов Долгов Петро Шмат Андрій Андрій Шмат 10
14 Сергій Кравченко Кравченко Сергій (К) Картинка 66’ Картинка 55’ Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 17
20 Бека Вачіберадзе Вачіберадзе Бека Картинка 74’ Максименко Олександр Олександр Максименко 19
45 Максим Брагару Брагару Максим Картинка 36’ Картинка 61’ Картинка 71’ Головкін Іван Іван Головкін 24
17 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 74’(2) Картинка 71’(2) Тітієвський Володимир Володимир Тітієвський 33
10 Артур Авагімян Авагімян Артур Кіричук Володимир Володимир Кіричук 44
59 Артем Козак Козак Артем Картинка 52’ Картинка 64’ Картинка 81’ Цибульський Сергій Сергій Цибульський 77
1 Данило Варакута Варакута Данило Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 71
42 Євгеній Зубейко Зубейко Євгеній Картинка 81’ Крутін Максим Максим Крутін 89
6 Роман Бодня Бодня Роман Картинка 71’(2) Клюєв Владислав Владислав Клюєв 45
33 Вадим Мащенко Мащенко Вадим Картинка 61’ Картинка 55’ Плечій Ярослав Ярослав Плечій 22
97 Андрій Якимів Якимів Андрій Картинка 66’ Гогітідзе Тімур Тімур Гогітідзе 14
19 Даниїл Сухоручко Сухоручко Даниїл Картинка 64’ Картинка 71’ Біденко Євгеній Євгеній Біденко 11
11 Роман Яловенко Яловенко Роман Картинка 74’ Картинка 46’ Кателін Євген Євген Кателін 7
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 74’(2) Картинка 87’ Логінов Олександр Олександр Логінов 2
Головний тренер: Головний тренер:
Антонов Олексій Геннадійович Євтушенко Вадим Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору