ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Резніков Д.М.
Асистент 1 Марчик О.В.
Асистент 2 Ковальчук Ю.А.
4-ий арбітр Мамчур В.В.
28 ТУР
26.05.2021 17:00
"Центральний міський стадіон" м. Миколаїв
Гляд.
3000
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Валенко Е.А.
Миколаїв
“Миколаїв”
4:0
(2:0)
Нива
“Нива”
“Миколаїв”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
25’
Картинка
30’
Картинка
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
22’
57’
Картинка
59’
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
66’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
58’
Картинка
73’
Картинка
73’(2)
Картинка
81’
“Миколаїв” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
12 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Механів Максим Максим Механів 1
4 Темур Парцванія Парцванія Темур Хруставка Олег Олег Хруставка 5
31 Богдан Порох Порох Богдан Картинка 57’ Картинка 73’ Вовченко Семен Семен Вовченко 21
27 Сергій Кулинич Кулинич Сергій Демчук Максим Максим Демчук 33
33 Дмитро Ульянов Ульянов Дмитро Картинка 22’ Картинка 57’ (К) Мороз Тарас Тарас Мороз 15
77 Богдан Кушніренко Кушніренко Богдан (К) Картинка 43’(п) Картинка 81’ Гатала Ігор Ігор Гатала 11
23 Володимир Одарюк Одарюк Володимир Картинка 30’ Картинка 61’ Картинка 73’ Малащук Андрій Андрій Малащук 99
39 Богдан Куксенко Куксенко Богдан Картинка 66’ Картинка 58’ Скакун Андрій Андрій Скакун 2
65 Владислав Росляков Росляков Владислав Картинка 86’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 50
93 Руслан Паламар Паламар Руслан Картинка 23’ Картинка 25’ Різник Андрій Андрій Різник 10
17 Сергій Кравченко Кравченко Сергій Картинка 59’ Картинка 73’(2) Кисленко Сергій Сергій Кисленко 9
99 Владислав Закорський Закорський Владислав Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 35
11 Максим Прядун Прядун Максим Жупанський Віталій Віталій Жупанський 71
8 Назар Мельничук Мельничук Назар Картинка 81’ Волохатий Роман Роман Волохатий 7
19 Станіслав Нечипоренко Нечипоренко Станіслав Картинка 86’ Картинка 73’ Зінь Андрій Андрій Зінь 4
7 Владислав Войцеховський Войцеховський Владислав Картинка 61’ Кобеля Олександр Олександр Кобеля 18
9 Дмитро Сула Сула Дмитро Картинка 57’ Граматік Костянтин Костянтин Граматік 6
10 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 59’ Картинка 64’ Картинка 73’(2) Мамешев Магомед Магомед Мамешев 17
95 Роман Попов Попов Роман Картинка 66’ Картинка 58’ Бідний Мирон Мирон Бідний 22
14 Владислав Охрончук Охрончук Владислав Картинка 25’
15 Борис Лотоцький Лотоцький Борис
Головний тренер: Головний тренер:
Близнюк Ілля Владиславович Климовський Ігор Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору