ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пономаренко М.О.
Асистент 1 Резніченко О.В.
Асистент 2 Чеголя В.І.
4-ий арбітр Осауленко Д.В.
24 ТУР
29.05.2021 17:00
"ім. М.Х. Бруквенка" смт. Макарів
Гляд.
100
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Козачук Ю.П.
Чайка
“Чайка”
1:2
(1:2)
Оболонь-2
“Оболонь-2”
“Чайка”
“Оболонь-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
18’
Картинка
25’
69’
Картинка
80’
Картинка
81’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
65’
Картинка
75’
Картинка
84’
Картинка
90’
“Чайка” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь-2”
23 Євген Шкарбан Шкарбан Євген Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
14 Михайло Цебро Цебро Михайло Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 95
55 Дмитро Шакун Шакун Дмитро Картинка 45’ Картинка 90’ Василенко Станіслав Станіслав Василенко 70
2 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 87’ Картинка 25’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
77 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр Картинка 65’ Скидан Руслан Руслан Скидан 19
6 Мохамед Садег Доу Доу Мохамед Садег Бровченко Юрій Юрій Бровченко 22
5 Емін Сафіханов Сафіханов Емін Картинка 81’ Глошардін Нікіта Нікіта Глошардін 2
10 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 88’ Білий Василь Василь Білий 21
21 Андрій Бартошук Бартошук Андрій (К) Картинка 69’ Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
9 Володимир Тименко Тименко Володимир Картинка 22’ (К) Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
7 Олег Лига Лига Олег Картинка 80’ Картинка 18’ Картинка 84’ Руденко Данііл Данііл Руденко 47
33 Дмитро Іванов Іванов Дмитро Фастов Дмитро Дмитро Фастов 12
70 Даниіл Тумко Тумко Даниіл Строчинський Даниїл Даниїл Строчинський 78
3 Антон Музиченко Музиченко Антон Картинка 90’ Грабовський Єгор Єгор Грабовський 35
17 Данило Гуральський Гуральський Данило Картинка 81’ Аракелян Артур Артур Аракелян 79
89 Сергій Шевчук Шевчук Сергій Картинка 88’ Картинка 84’ Рафальський Антон Антон Рафальський 89
27 Федір Кочубинський Кочубинський Федір Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
19 Олександр Ярмак Ярмак Олександр Картинка 80’ Картинка 65’ Картинка 75’ Галоян Сімон Сімон Галоян 29
22 Максим Столяров Столяров Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Богодєлов В'ячеслав Павлович Шапочніков Денис Геннадійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору