ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Михайлюк А.В.
Асистент 1 Пилипенко Я.М.
Асистент 2 Дарійчук С.В.
4-ий арбітр Салаш І.І.
15 ТУР
30.05.2021 16:00
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
1500
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Александренко В.В.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
3:1
(2:0)
Краматорськ
“Краматорськ”
“Прикарпаття”
“Краматорськ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
34’
Картинка
transparent
42’
Картинка
Картинка
10’
64’
Картинка
65’
Картинка
69’
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
62’
Картинка
67’(2)
Картинка
80’
Картинка
85’
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Краматорськ”
24 Іван Піцан Піцан Іван (К) Якубенко Микита Микита Якубенко 12
95 Василь Курко Курко Василь Бородай Олег Олег Бородай 5
3 Василь Француз Француз Василь Аніх Чідера Келіт Чідера Келіт Аніх 6
12 Микола Сікач Сікач Микола Картинка 67’ Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Гуттінер Ейдер Коста Теноріо 7
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 85’ (К) Зубков Руслан Руслан Зубков 8
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 42’ Картинка 83’ Трояновський Євген Євген Трояновський 10
29 Андрій Кохман Кохман Андрій Картинка 65’ Картинка 49’ Картинка 67’(2) Писко Михайло Михайло Писко 11
17 Владислав Семотюк Семотюк Владислав Картинка 81’ Толочко Роман Роман Толочко 21
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 29’(н/п) Картинка 34’ Картинка 10’ Скотаренко Денис Денис Скотаренко 26
4 Іван Пастух Пастух Іван Чебаненко Олександр Олександр Чебаненко 74
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь Картинка 64’(п) Картинка 69’ Картинка 62’ Картинка 80’ Похитайло Павло Павло Похитайло 77
54 Андрій Новак Новак Андрій Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
8 Андрій Вацеба Вацеба Андрій Картинка 81’ Картинка 67’(2) Шинкаренко Дмитро Дмитро Шинкаренко 4
6 Анатолій Ульянов Ульянов Анатолій Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 9
44 Віталій Пархуць Пархуць Віталій Картинка 85’ Сафонов Данило Данило Сафонов 15
11 Валерій Сад Сад Валерій Картинка 67’ Куканов Нікіта Нікіта Куканов 19
10 Андрій Хома Хома Андрій Картинка 83’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
1 Роман Сердюк Сердюк Роман Картинка 80’ Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
99 Андрій Андрейчук Андрейчук Андрій
77 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 69’
15 Назарій Воробчак Воробчак Назарій
34 Василь Геник Геник Василь Картинка 65’
Головний тренер: Головний тренер:
Рипан Олег Павлович Городов Олексій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору