ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Соколовський Б.О.
4-ий арбітр Бич І.Г.
25 ТУР
04.06.2021 17:40
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
300
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Попельницький Д.А.
Діназ
“Діназ”
3:0
(1:0)
Оболонь-2
“Оболонь-2”
“Діназ”
“Оболонь-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
43’
47’
Картинка
50’
Картинка
56’(2)
Картинка
72’
Картинка
73’(2)
Картинка
82’(4)
Картинка
87’(2)
Картинка
Картинка
46’(4)
Картинка
50’
Картинка
52’
Картинка
54’
Картинка
64’
Картинка
70’
Картинка
75’(2)
Картинка
77’(2)
Картинка
82’(2)
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь-2”
13 Антон Котовий Котовий Антон Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Картинка 46’ Картинка 46’(2) Білий Василь Василь Білий 21
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій Картинка 64’ Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир Картинка 75’(3) Картинка 75’(4) Картинка 43’ Картинка 46’(3) Картинка 46’(4) Покойовий Богдан Богдан Покойовий 77
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 50’ Картинка 87’ Картинка 87’(2) Картинка 52’ Картинка 70’ Потопальський Максим Максим Потопальський 74
14 Денис Петренко Петренко Денис (К) Картинка 59’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 82’(3) Картинка 82’(4) (К) Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 56’ Картинка 56’(2) Картинка 82’ Картинка 82’(2) Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 95
21 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 27’ Картинка 72’ Картинка 73’ Картинка 73’(2) Картинка 75’ Картинка 75’(2) Бровченко Юрій Юрій Бровченко 22
27 Сергій Старенький Старенький Сергій Картинка 50’ Картинка 77’ Картинка 77’(2) Руденко Данііл Данііл Руденко 47
10 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 47’ Картинка 54’ Василенко Станіслав Станіслав Василенко 70
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Фастов Дмитро Дмитро Фастов 12
20 Захар Добровольський Добровольський Захар Картинка 75’(3) Картинка 75’(4) Картинка 75’ Картинка 75’(2) Грабовський Єгор Єгор Грабовський 35
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 87’ Картинка 87’(2) Галоян Сімон Сімон Галоян 29
11 Євгеній Белич Белич Євгеній Картинка 73’ Картинка 73’(2) Картинка 46’(3) Картинка 46’(4) Майданович Владислав Владислав Майданович 27
2 Олександр Гарбар Гарбар Олександр Картинка 82’ Картинка 82’(2) Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Строчинський Даниїл Даниїл Строчинський 78
22 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 77’ Картинка 77’(2) Рафальський Антон Антон Рафальський 89
3 Вячеслав Шевченко Шевченко Вячеслав Картинка 56’ Картинка 56’(2) Картинка 46’ Картинка 46’(2) Скидан Руслан Руслан Скидан 19
17 Роман Капаністий Капаністий Роман Аракелян Артур Артур Аракелян 79
99 Сергій Русьян Русьян Сергій Картинка 82’(3) Картинка 82’(4)
Головний тренер: Головний тренер:
Шапочніков Денис Геннадійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору