ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пасхал І.Ю.
Асистент 1 Куцев В.А.
Асистент 2 Марулін С.Ю.
4-ий арбітр Сердюк Д.О.
29 ТУР
05.06.2021 17:30
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
600
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Ісаєв Ю.І.
Кремінь
“Кремінь”
0:4
(0:3)
Металіст 1925
“Металіст 1925”
“Кремінь”
“Металіст 1925”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
44’(2)
Картинка
Картинка
21’
Картинка
31’
Картинка
33’
59’(2)
Картинка
60’
Картинка
75’(2)
Картинка
78’(2)
Картинка
83’
Картинка
85’(2)
Картинка
Картинка
59’(4)
Картинка
60’
Картинка
69’(2)
Картинка
74’
Картинка
77’(2)
Картинка
85’(4)
Картинка
90’(2)
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст 1925”
44 Роман Данкович Данкович Роман Картинка 85’ Картинка 85’(2) Сидоренко Денис Денис Сидоренко 1
27 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 90’ Картинка 90’(2) Жичиков Максим Максим Жичиков 29
17 Валерій Курелєх Курелєх Валерій (К) Картинка 85’(3) Картинка 85’(4) Ткачук Євгеній Євгеній Ткачук 33
18 Олександр Головко Головко Олександр Картинка 44’ Картинка 44’(2) Шершень Михайло Михайло Шершень 23
22 Павло Мягков Мягков Павло Картинка 59’ Картинка 59’(2) Западня Артур Артур Западня 13
8 Олександр Демченко Демченко Олександр Картинка 26’ (К) Кольцов Віталій Віталій Кольцов 8
5 Антоніо Франціско Сантос Гонсалвес Сантос Гонсалвес Антоніо Франціско Картинка 60’ Картинка 69’ Картинка 69’(2) Дмитренко Владислав Владислав Дмитренко 22
9 Дмитро Семенов Семенов Дмитро Картинка 83’ Картинка 33’ Голодюк Олег Олег Голодюк 32
10 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 78’ Картинка 78’(2) Габелок Артем Артем Габелок 28
80 Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Картинка 75’ Картинка 75’(2) Картинка 31’ Картинка 74’ Картинка 77’ Картинка 77’(2) Батюшин Юрій Юрій Батюшин 9
20 Денис Галата Галата Денис Картинка 21’ Картинка 59’(3) Картинка 59’(4) Блажко Валерій Валерій Блажко 18
1 Андрій Олійник Олійник Андрій Картинка 85’ Картинка 85’(2) Коваленко Максим Максим Коваленко 25
25 Павло Мілєсін Мілєсін Павло Картинка 59’ Картинка 59’(2) Дьяков Денис Денис Дьяков 81
23 Микита Дудка Дудка Микита Картинка 44’ Картинка 44’(2) Картинка 60’ Пець Іван Іван Пець 3
12 Максим Кучеренко Кучеренко Максим Картинка 85’(3) Картинка 85’(4) Коваленко Іван Іван Коваленко 4
98 Дмитро Пуди Пуди Дмитро Цвіренко Максим Максим Цвіренко 24
11 Олександр Кривенко Кривенко Олександр Резепов Денис Денис Резепов 17
19 Владислав Молько Молько Владислав Картинка 78’ Картинка 78’(2) Картинка 77’ Картинка 77’(2) Ндукве Денис Денис Ндукве 45
7 Євген Мурашов Мурашов Євген Картинка 75’ Картинка 75’(2) Картинка 69’ Картинка 69’(2) Савін Антон Антон Савін 77
Картинка 59’(3) Картинка 59’(4) Криськів Дмитро Дмитро Криськів 88
Картинка 90’ Картинка 90’(2) Холод Артем Артем Холод 91
Савіцький Андрій Андрій Савіцький 19
Головний тренер: Головний тренер:
Свистун Сергій Володимирович Кривенцов Валерій Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору