ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Коваленко А.А.
Асистент 1 Висоцький В.О.
Асистент 2 Запороженко Д.І.
4-ий арбітр Мандзюк І.В.
29 ТУР
05.06.2021 17:30
"Тернопільський міський стадіон" м. Тернопіль
Гляд.
2200
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Бич Г.В.
Нива
“Нива”
1:0
(1:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Нива”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
Картинка
43’
50’
Картинка
70’(2)
Картинка
72’(2)
Картинка
89’(2)
Картинка
90’(4)
Картинка
Картинка
46’(4)
Картинка
65’(4)
Картинка
77’
Картинка
79’
Картинка
84’
Картинка
90+4’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
1 Максим Механів Механів Максим (К) Мозіль Олег Олег Мозіль 30
5 Олег Хруставка Хруставка Олег Картинка 65’ Картинка 65’(2) Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
33 Максим Демчук Демчук Максим Картинка 14’ Картинка 79’ Дідик Роман Роман Дідик 29
4 Андрій Зінь Зінь Андрій Картинка 43’ Картинка 46’ Картинка 46’(2) Шаповал Владислав Владислав Шаповал 4
50 Владислав Дворовенко Дворовенко Владислав Картинка 90’ Картинка 90’(2) Картинка 90+4’ (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
6 Костянтин Граматік Граматік Костянтин Картинка 89’ Картинка 89’(2) Картинка 77’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
12 Ігор Семенина Семенина Ігор Картинка 65’(3) Картинка 65’(4) Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
11 Ігор Гатала Гатала Ігор Картинка 70’ Картинка 70’(2) Черненко Руслан Руслан Черненко 13
88 Максим Проців Проців Максим Картинка 72’ Картинка 72’(2) Картинка 46’(3) Картинка 46’(4) Семенець Богдан Богдан Семенець 16
10 Андрій Різник Різник Андрій Картинка 50’ Когут Микола Микола Когут 19
9 Сергій Кисленко Кисленко Сергій Картинка 90’(3) Картинка 90’(4) Картинка 8’(аг) Картинка 79’ Картинка 79’(2) Когут Іван Іван Когут 18
71 Віталій Жупанський Жупанський Віталій Задерейко Антон Антон Задерейко 1
35 Даніїл Єрмолов Єрмолов Даніїл Артим Андрій Андрій Артим 31
99 Андрій Малащук Малащук Андрій Картинка 70’ Картинка 70’(2) Ємаєв Євген Євген Ємаєв 12
18 Олександр Кобеля Кобеля Олександр Косовський Сергій Сергій Косовський 22
17 Магомед Мамешев Мамешев Магомед Картинка 90’ Картинка 90’(2) Картинка 65’(3) Картинка 65’(4) Груша Віталій Віталій Груша 25
7 Роман Волохатий Волохатий Роман Картинка 89’ Картинка 89’(2) Гливий Іван Іван Гливий 9
22 Мирон Бідний Бідний Мирон Картинка 90’(3) Картинка 90’(4) Немтінов Євгеній Євгеній Немтінов 11
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 72’ Картинка 72’(2) Картинка 79’ Картинка 79’(2) Дудік Артем Артем Дудік 70
Картинка 46’(3) Картинка 46’(4) Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
Картинка 46’ Картинка 46’(2) Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
Картинка 65’ Картинка 65’(2) Картинка 84’ Романюк Юрій Юрій Романюк 47
Головний тренер: Головний тренер:
Климовський Ігор Петрович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору