ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Богатирь М.І.
Асистент 1 Онищук В.О.
Асистент 2 Парасунько О.В.
4-ий арбітр Бондаренко В.І.
25 ТУР
04.06.2021 17:30
"Західний" м. Маріуполь
Гляд.
300
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Дробітько О.Б.
Яруд
“Яруд”
3:0
(0:0)
Перемога
“Перемога”
“Яруд”
“Перемога”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
7’
Картинка
39’
49’
Картинка
54’
Картинка
56’
Картинка
60’
Картинка
69’(2)
Картинка
80’(2)
Картинка
89’(2)
Картинка
Картинка
70’(2)
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
87’(2)
Картинка
90’(6)
“Яруд” СКЛАДИ КОМАНД “Перемога”
98 Олег Карнаух Карнаух Олег (К) Суаіб Ібрагім Ібрагім Суаіб 12
23 Владислав Таранда Таранда Владислав Картинка 87’ Картинка 87’(2) Рубцов Олександр Олександр Рубцов 3
18 Данило Бібік Бібік Данило Картинка 56’ Картинка 74’ Сердюк Родіон Родіон Сердюк 99
22 Кирило Лисенко Лисенко Кирило Картинка 49’ Картинка 71’ Пономаренко Богдан Богдан Пономаренко 44
5 Єгор Булгаков Булгаков Єгор Картинка 89’ Картинка 89’(2) Картинка 39’ Картинка 70’ Картинка 70’(2) Лінкевич Євгеній Євгеній Лінкевич 19
17 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 60’ Картинка 77’ Павлюк Кирило Кирило Павлюк 23
7 Єгор Корицький Корицький Єгор Картинка 86’ Цопа Андрій Андрій Цопа 8
4 Владислав Тишинінов Тишинінов Владислав Картинка 80’ Картинка 80’(2) Картинка 7’ Докукін Владислав Владислав Докукін 9
10 Гліб Літюк Літюк Гліб Картинка 69’ Картинка 69’(2) Картинка 90’(3) Картинка 90’(4) Боровик Роман Роман Боровик 10
9 Іван Мочевінський Мочевінський Іван (К) Картинка 90’ Картинка 90’(2) Картинка 90’(5) Картинка 90’(6) Есьен БрайтДжон БрайтДжон Есьен 32
11 Данило Літовченко Літовченко Данило Картинка 54’ Картинка 90+1’ Шмельов Данііл Данііл Шмельов 11
12 Олег Гончаренко Гончаренко Олег Луговський Максим Максим Луговський 1
3 Олександр Маймула Маймула Олександр Картинка 90’(3) Картинка 90’(4) Антонов Кирило Кирило Антонов 39
19 Данило Саєнко Саєнко Данило Картинка 89’ Картинка 89’(2) Картинка 90’(5) Картинка 90’(6) Білоус Михайло Михайло Білоус 20
33 Максим Товстий Товстий Максим Картинка 80’ Картинка 80’(2) Картинка 70’ Картинка 70’(2) Вишневський Микита Микита Вишневський 17
2 Андрій Запорощенко Запорощенко Андрій Картинка 87’ Картинка 87’(2) Цуркан Іван Іван Цуркан 77
8 Артем Щербак Щербак Артем Радченко Артем Артем Радченко 7
24 Микита Асєєв Асєєв Микита Картинка 69’ Картинка 69’(2)
21 Владислав Левянков Левянков Владислав Картинка 90’ Картинка 90’(2)
16 Владислав Бойко Бойко Владислав
20 Давид Поліщук Поліщук Давид
Головний тренер: Головний тренер:
Краснопьоров Олег Володимирович Китриш Віктор Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору