ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Панчишин Д.І.
Асистент 1 Холодинський О.В.
Асистент 2 Думенко В.П.
4-ий арбітр Панасюк Т.В.
25 ТУР
04.06.2021 17:30
"Хімік" м. Вінниця
Гляд.
1500
Темп.
18 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Тендера В.В.
Нива
“Нива”
1:0
(1:0)
Епіцентр
“Епіцентр”
“Нива”
“Епіцентр”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
29’(2)
Картинка
33’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
3’
Картинка
12’(2)
Картинка
30’
66’
Картинка
77’(4)
Картинка
89’(2)
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
49’
Картинка
62’(2)
Картинка
68’(2)
Картинка
77’(2)
Картинка
90’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Епіцентр”
1 Максим Гурідов Гурідов Максим Попович Єгор Єгор Попович 12
25 Олександр Калітов Калітов Олександр (К) Картинка 66’ Картинка 3’ Картинка 12’ Картинка 12’(2) Бадло Віталій Віталій Бадло 17
5 Дмитро Попов Попов Дмитро Картинка 49’ Кривобедрий Арсен Арсен Кривобедрий 80
3 Вадим Хохлов Хохлов Вадим Картинка 29’ Картинка 29’(2) Картинка 90’ Захарченко Євгеній Євгеній Захарченко 44
6 Едуард Сербул Сербул Едуард Картинка 62’ Картинка 62’(2) Кузів Роман Роман Кузів 7
93 Ігор Маляренко Маляренко Ігор Червонецький Тарас Тарас Червонецький 35
33 Іван Петрук Петрук Іван Картинка 33’ Картинка 77’(3) Картинка 77’(4) Буй Микола Микола Буй 26
2 Олександр Борячук Борячук Олександр Картинка 29’ Картинка 77’ Картинка 77’(2) Геловані Олексій Олексій Геловані 20
95 Максим Зеленевич Зеленевич Максим Картинка 89’ Картинка 89’(2) (К) Івашко Руслан Руслан Івашко 9
55 Віктор Георгієв Георгієв Віктор Картинка 30’ Картинка 68’ Картинка 68’(2) Беженар Андрій Андрій Беженар 10
10 Артур Загорулько Загорулько Артур Картинка 90’ Картинка 90’(2) Пліс Тарас Тарас Пліс 8
99 Іван Карабін Карабін Іван Чернобай Сергій Сергій Чернобай 1
4 Давид Подкуйко Подкуйко Давид Картинка 89’ Картинка 89’(2) Картинка 90+3’ Жмуйда Олександр Олександр Жмуйда 2
17 Дмитро Бондар Бондар Дмитро Морозов Ростислав Ростислав Морозов 11
16 Віталій Гемега Гемега Віталій Федоров Антон Антон Федоров 15
34 Денис Громок Громок Денис Картинка 12’ Картинка 12’(2) Ничипоренко Олег Олег Ничипоренко 33
9 Ярослав Браславський Браславський Ярослав Картинка 77’(3) Картинка 77’(4) Картинка 62’ Картинка 62’(2) Барбоса да Сілва Клоудіней Клоудіней Барбоса да Сілва 30
26 Владислав Загробський Загробський Владислав Картинка 90’ Картинка 90’(2) Картинка 77’ Картинка 77’(2) Процик Назар Назар Процик 21
20 Володимир Кучер Кучер Володимир Картинка 29’ Картинка 29’(2) Картинка 68’ Картинка 68’(2) Кіцак Олександр Олександр Кіцак 88
7 Дмитро Білик Білик Дмитро Раца Сергій Сергій Раца 25
Головний тренер: Головний тренер:
Циткін Володимир Борисович Бадло Ігор Климентійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору