ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Кузьменко М.І.
Асистент 2 Хімич Б.І.
4-ий арбітр Фірсов М.О.
29 ТУР
05.06.2021 16:00
"Колос" смт. Млинів
Гляд.
806
Темп.
19 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Можаровський Ю.А.
Верес
“Верес”
5:1
(3:0)
Краматорськ
“Краматорськ”
“Верес”
“Краматорськ”
transparent
transparent
8’
Картинка
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
16’
Картинка
24’(2)
Картинка
26’(2)
Картинка
40’
Картинка
42’(2)
58’(2)
Картинка
61’
Картинка
66’(4)
Картинка
73’(2)
Картинка
75’
Картинка
82’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
54’
Картинка
55’(2)
Картинка
73’(4)
Картинка
79’
Картинка
88’
“Верес” СКЛАДИ КОМАНД “Краматорськ”
47 Богдан Когут Когут Богдан (К) Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Картинка 42’ Картинка 42’(2) Шинкаренко Дмитро Дмитро Шинкаренко 4
33 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 16’(аг) Картинка 40’ Бородай Олег Олег Бородай 5
8 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Картинка 26’ Картинка 26’(2) Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Гуттінер Ейдер Коста Теноріо 7
27 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Картинка 54’ (К) Зубков Руслан Руслан Зубков 8
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 66’ Картинка 66’(2) Картинка 73’(3) Картинка 73’(4) Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 9
21 Сергій Панасенко Панасенко Сергій Картинка 58’ Картинка 58’(2) Писко Михайло Михайло Писко 11
99 Віталій Дахновський Дахновський Віталій Картинка 23’ Картинка 24’ Картинка 24’(2) Сафонов Данило Данило Сафонов 15
88 Роберт Гегедош Гегедош Роберт Картинка 66’(3) Картинка 66’(4) Картинка 79’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
17 Геннадій Пасіч Пасіч Геннадій Картинка 73’ Картинка 73’(2) Картинка 50’ Картинка 55’ Картинка 55’(2) Толочко Роман Роман Толочко 21
7 Михайло Сергійчук Сергійчук Михайло Картинка 8’ Картинка 60’ Картинка 75’ Картинка 75’(2) Картинка 88’ Похитайло Павло Павло Похитайло 77
1 Максим Бабійчук Бабійчук Максим Якубенко Микита Микита Якубенко 12
22 Олександр Савошко Савошко Олександр Аніх Чідера Келіт Чідера Келіт Аніх 6
14 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Картинка 24’ Картинка 24’(2) Трояновський Євген Євген Трояновський 10
24 Ігор Гук Гук Ігор Картинка 42’ Картинка 42’(2) Козлов Артем Артем Козлов 13
19 Артем Данилюк Данилюк Артем Картинка 55’ Картинка 55’(2) Підручний Денис Денис Підручний 14
29 Валерій Кучеров Кучеров Валерій Картинка 66’ Картинка 66’(2) Картинка 73’(3) Картинка 73’(4) Гунічев Єгор Єгор Гунічев 17
32 Сергій Петько Петько Сергій Картинка 58’ Картинка 58’(2) Картинка 61’ Картинка 85’ Скотаренко Денис Денис Скотаренко 26
10 Віталій Тимофієнко Тимофієнко Віталій Картинка 73’ Картинка 73’(2) Картинка 26’ Картинка 26’(2) Чебаненко Олександр Олександр Чебаненко 74
9 Михайло Шестаков Шестаков Михайло Картинка 66’(3) Картинка 66’(4) Картинка 75’ Картинка 82’
18 Микола Гайдучик Гайдучик Микола
44 Дмитро Поворознюк Поворознюк Дмитро Картинка 75’ Картинка 75’(2)
23 Вадим Ющишин Ющишин Вадим
Головний тренер: Головний тренер:
Вірт Юрій Миколайович Городов Олексій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору