ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Когут О.О.
Асистент 1 Якимик Р.С.
Асистент 2 Цмоканич Н.М.
4-ий арбітр Резніков Д.М.
29 ТУР
05.06.2021 17:30
"Метеор" м. Дніпро
Гляд.
300
Темп.
21 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Труханов К.В.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
1:2
(0:0)
Кристал
“Кристал”
“ВПК-Агро”
“Кристал”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
52’
Картинка
64’(4)
Картинка
76’
Картинка
76’(2)
Картинка
90+4’
Картинка
90’(4)
Картинка
Картинка
66’(2)
Картинка
74’
Картинка
75’(2)
Картинка
81’(2)
Картинка
88’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Кристал”
1 Денис Шеліхов Шеліхов Денис Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 71
20 Микола Ляшенко Ляшенко Микола Картинка 76’ Картинка 76’(2) Логінов Олександр Олександр Логінов 2
23 Юрій Яременко Яременко Юрій (К) Картинка 90’(3) Картинка 90’(4) Сениця Володимир Володимир Сениця 6
10 Олександр Бєляєв Бєляєв Олександр Картинка 75’ Картинка 75’(2) Шмат Андрій Андрій Шмат 10
29 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 64’ Картинка 64’(2) Ходаковський Микита Микита Ходаковський 15
9 Станіслав Куліш Куліш Станіслав Картинка 84’ Картинка 84’(2) Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 17
11 Іван Тищенко Тищенко Іван Картинка 81’ Картинка 81’(2) Максименко Олександр Олександр Максименко 19
18 Дмитро Зозуля Зозуля Дмитро Картинка 74’ Картинка 88’ Картинка 90’ Картинка 90’(2) Вакуленко Олег Олег Вакуленко 25
21 Богдан Шмигельський Шмигельський Богдан Картинка 64’(3) Картинка 64’(4) Картинка 66’ Картинка 66’(2) Клюєв Владислав Владислав Клюєв 45
22 Павло Ксьонз Ксьонз Павло Картинка 90+1’ Цибульський Сергій Сергій Цибульський 77
3 Максим Агапов Агапов Максим Картинка 52’ (К) Сорокин Андрій Андрій Сорокин 91
30 Микола Збарах Збарах Микола Кліщук Андрій Андрій Кліщук 1
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 90’ Картинка 90’(2) Кателін Євген Євген Кателін 7
24 Рамін Мухтаров Мухтаров Рамін Картинка 90’(3) Картинка 90’(4) Картинка 66’ Картинка 66’(2) Біденко Євгеній Євгеній Біденко 11
19 Олексій Красов Красов Олексій Гогітідзе Тімур Тімур Гогітідзе 14
25 Дмитро Шевченко Шевченко Дмитро Картинка 64’ Картинка 64’(2) Картинка 76’ Картинка 84’ Картинка 84’(2) Плечій Ярослав Ярослав Плечій 22
26 Іван Білий Білий Іван Картинка 75’ Картинка 75’(2) Головкін Іван Іван Головкін 24
14 Дмитро Піддубний Піддубний Дмитро Кіричук Володимир Володимир Кіричук 44
7 Антон Кіча Кіча Антон Картинка 64’(3) Картинка 64’(4) Картинка 81’ Картинка 81’(2) Крутін Максим Максим Крутін 89
27 Тимофій Сухар Сухар Тимофій
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав
28 Акакі Хубутія Хубутія Акакі
17 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Картинка 76’ Картинка 76’(2) Картинка 90+4’
Головний тренер: Головний тренер:
Соловйов Сергій Миколайович Євтушенко Вадим Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору