ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Дрикін В.Ю.
Асистент 2 Ялов А.В.
4-ий арбітр Заброда К.В.
26 ТУР
11.06.2021 17:30
"ім. М.Х. Бруквенка" смт. Макарів
Гляд.
200
Темп.
21 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Єрмакова О.В.
Чайка
“Чайка”
0:1
(0:0)
Діназ
“Діназ”
“Чайка”
“Діназ”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
22’
56’
Картинка
71’
Картинка
72’
Картинка
79’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
58’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
85’
Картинка
90’
“Чайка” СКЛАДИ КОМАНД “Діназ”
23 Євген Шкарбан Шкарбан Євген Котовий Антон Антон Котовий 13
21 Андрій Бартошук Бартошук Андрій (К) Картинка 85’ Ічанський Сергій Сергій Ічанський 5
3 Антон Музиченко Музиченко Антон Волошин Андрій Андрій Волошин 24
55 Дмитро Шакун Шакун Дмитро Картинка 58’ Крохмаль Володимир Володимир Крохмаль 8
77 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр Помазан Роман Роман Помазан 23
17 Данило Гуральський Гуральський Данило Картинка 56’ Картинка 90+1’ (К) Петренко Денис Денис Петренко 14
14 Михайло Цебро Цебро Михайло Картинка 65’ Бриженко Олексій Олексій Бриженко 81
6 Мохамед Садег Доу Доу Мохамед Садег Картинка 71’ Картинка 22’ Картинка 68’ Бовтрук Вадим Вадим Бовтрук 15
9 Володимир Тименко Тименко Володимир Картинка 18’ Картинка 72’ Бафталовський Артем Артем Бафталовський 21
89 Сергій Шевчук Шевчук Сергій Картинка 90’(2) Старенький Сергій Сергій Старенький 27
7 Олег Лига Лига Олег Картинка 79’ Картинка 90’ Апанчук Олександр Олександр Апанчук 10
33 Дмитро Іванов Іванов Дмитро Крупниченко Олексій Олексій Крупниченко 30
70 Даниіл Тумко Тумко Даниіл Ізотов Ярослав Ярослав Ізотов 97
27 Федір Кочубинський Кочубинський Федір Картинка 90’(2) Добровольський Захар Захар Добровольський 20
19 Олександр Ярмак Ярмак Олександр Картинка 71’ Картинка 58’ Гарбар Олександр Олександр Гарбар 2
22 Максим Столяров Столяров Максим Картинка 79’ Картинка 65’ Белич Євгеній Євгеній Белич 11
5 Емін Сафіханов Сафіханов Емін Картинка 56’ Шевченко Вячеслав Вячеслав Шевченко 3
10 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 72’ Картинка 68’ Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 22
2 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Брижчук Антон Антон Брижчук 7
Капаністий Роман Роман Капаністий 17
Картинка 90’ Авдалян Тамаз Тамаз Авдалян 19
Головний тренер: Головний тренер:
Богодєлов В'ячеслав Павлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору