ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Шурман Д.Л.
Асистент 1 Коротін В.І.
Асистент 2 Скобля В.С.
4-ий арбітр Кривушкін Д.В.
30 ТУР
12.06.2021 17:30
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
10700
Темп.
20 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Шамич О.М.
Металіст 1925
“Металіст 1925”
1:2
(1:1)
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
“Металіст 1925”
“ВПК-Агро”
transparent
transparent
10’
Картинка
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
11’
Картинка
29’
46’(2)
Картинка
52’
Картинка
58’
Картинка
73’
Картинка
80’(2)
Картинка
88’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
62’
Картинка
75’
Картинка
80’(3)
Картинка
83’
Картинка
90’
“Металіст 1925” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
1 Денис Сидоренко Сидоренко Денис Воробей Олександр Олександр Воробей 12
29 Максим Жичиков Жичиков Максим Картинка 80’(3) Ксьонз Павло Павло Ксьонз 22
33 Євгеній Ткачук Ткачук Євгеній Картинка 46’ Хубутія Акакі Акакі Хубутія 28
23 Михайло Шершень Шершень Михайло (К) Яременко Юрій Юрій Яременко 23
13 Артур Западня Западня Артур Картинка 73’ Картинка 80’ Картинка 54’ Агапов Максим Максим Агапов 3
8 Віталій Кольцов Кольцов Віталій (К) Білий Іван Іван Білий 26
77 Антон Савін Савін Антон Картинка 10’ Картинка 46’(2) Картинка 62’ Палюх Сергій Сергій Палюх 29
32 Олег Голодюк Голодюк Олег Картинка 88’ Картинка 29’ Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
88 Дмитро Криськів Криськів Дмитро Картинка 11’ Картинка 90’ Бєляєв Олександр Олександр Бєляєв 10
9 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 26’ Картинка 52’ Картинка 80’(2) Картинка 75’ Будняк Іван Іван Будняк 8
18 Валерій Блажко Блажко Валерій Картинка 58’ Картинка 83’ Картинка 86’ Тищенко Іван Іван Тищенко 11
25 Максим Коваленко Коваленко Максим Шеліхов Денис Денис Шеліхов 1
81 Денис Дьяков Дьяков Денис Картинка 29’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
3 Іван Пець Пець Іван Картинка 75’ Картинка 90+1’ Шмигельський Богдан Богдан Шмигельський 21
4 Іван Коваленко Коваленко Іван Картинка 80’ Картинка 80’(3) Сухар Тимофій Тимофій Сухар 27
21 Сергій Ченбай Ченбай Сергій Картинка 46’ Ляшенко Микола Микола Ляшенко 20
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим Піддубний Дмитро Дмитро Піддубний 14
10 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 88’ Картинка 86’ Шевченко Дмитро Дмитро Шевченко 25
11 Михайло Стороженко Стороженко Михайло Картинка 80’(2) Зозуля Дмитро Дмитро Зозуля 18
17 Денис Резепов Резепов Денис Картинка 90’ Красов Олексій Олексій Красов 19
45 Денис Ндукве Ндукве Денис Картинка 46’(2)
91 Артем Холод Холод Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Кривенцов Валерій Сергійович Соловйов Сергій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору