ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дердо О.В.
Асистент 1 Клименко Т.А.
Асистент 2 Дашко О.В.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
1 ТУР
24.07.2021 19:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
1500
Темп.
26 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Валенко А.А.
Агробізнес
“Агробізнес”
2:2
(1:0)
Волинь
“Волинь”
“Агробізнес”
“Волинь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
45+1’
74’(2)
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
90’(3)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
60’
Картинка
62’
Картинка
64’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
90’(2)
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Волинь”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег (К) Неділько Віталій Віталій Неділько 42
11 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 74’ Картинка 82’ Войтіховський Максим Максим Войтіховський 6
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 64’ Сасовський Максим Максим Сасовський 45
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 77’ Картинка 62’ Мартинюк Олександр Олександр Мартинюк 26
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 90’(3) Картинка 45+1’(аг) Чернов Олександр Олександр Чернов 61
8 Назар Вербний Вербний Назар Рябов Артур Артур Рябов 16
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 60’ Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 8
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 78’ Картинка 85’ Ляшенко Андрій Андрій Ляшенко 98
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 80’ Картинка 90’ Климець Олександр Олександр Климець 34
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 74’(2) Сад Валерій Валерій Сад 10
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 46’ Теслюк Денис Денис Теслюк 19
1 Антон Задерейко Задерейко Антон Коркодим Арсеній Арсеній Коркодим 71
31 Андрій Артим Артим Андрій Кристін Станіслав Станіслав Кристін 5
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 77’ Картинка 90’ Кристін Владислав Владислав Кристін 11
12 Євген Ємаєв Ємаєв Євген Кузнєчіков Владислав Владислав Кузнєчіков 44
22 Ігор Нагорний Нагорний Ігор Картинка 90’(3) Картинка 90’(2) Мороз Владислав Владислав Мороз 4
20 Вадим Гудзінський Гудзінський Вадим Картинка 85’ Янчук Дмитро Дмитро Янчук 24
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 74’(2) Картинка 60’ Картинка 90’(2) Богомаз Назарій Назарій Богомаз 9
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 46’ Кобзар Богдан Богдан Кобзар 17
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 74’
16 Богдан Семенець Семенець Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Шахов Альберт Георгійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору