ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Федан Д.В.
Асистент 1 Рєка О.Д.
Асистент 2 Катющев М.В.
4-ий арбітр Резніков Д.М.
1 ТУР
25.07.2021 17:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
500
Темп.
30 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Зайцев М.М.
Перемога
“Перемога”
0:0
(0:0)
Скорук
“Скорук”
ГОЛИ
“Перемога”
“Скорук”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
4’
Картинка
15’
Картинка
26’
59’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
63’
Картинка
65’
Картинка
90’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Картинка 4’ (К) Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
39 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 67’ Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
29 Богдан Литвяк Литвяк Богдан Щербина Ярослав Ярослав Щербина 7
3 Андрій Слінкін Слінкін Андрій Волков Дмитро Дмитро Волков 4
77 Герасіме Резесідзе Резесідзе Герасіме Картинка 69’ Картинка 90’ Гевлич Тарас Тарас Гевлич 5
6 Владислав Краєв Краєв Владислав Картинка 26’ Веремєєв Владислав Владислав Веремєєв 18
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 85’ Красов Олексій Олексій Красов 13
17 Джаба Фхакадзе Фхакадзе Джаба Картинка 26’ Картинка 59’ Картинка 15’ Картинка 63’ Цибульський Сергій Сергій Цибульський 17
7 Артем Радченко Радченко Артем (К) Картинка 65’ Картинка 67’(2) Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
9 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 65’ Шарко Антон Антон Шарко 10
69 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Бобровський Андрій Андрій Бобровський 31
10 Антон Кіча Кіча Антон Картинка 59’ Картинка 65’ Жуков Микита Микита Жуков 99
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 67’ Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
99 Родіон Сердюк Сердюк Родіон Картинка 69’ Картинка 67’(2) Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 63’ Перебора Артем Артем Перебора 11
11 Данііл Шмельов Шмельов Данііл Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
20 Микита Вишневський Вишневський Микита Картинка 90’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 85’ Шевченко Назарій Назарій Шевченко 45
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило
28 Богдан Рудавський Рудавський Богдан
1 Максим Луговський Луговський Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору