ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Тельбух Л.В.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Степаненко О.В.
4-ий арбітр Ченгар О.С.
1 ТУР
25.07.2021 17:00
"Західний" м. Маріуполь
Гляд.
500
Темп.
33 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Кириченко Я.В.
Яруд
“Яруд”
3:3
(0:1)
Вікторія
“Вікторія”
“Яруд”
“Вікторія”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
44’
Картинка
Картинка
8’
52’
Картинка
59’
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
82’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
55’(2)
Картинка
67’(3)
Картинка
72’
Картинка
74’
Картинка
78’
Картинка
90’(2)
“Яруд” СКЛАДИ КОМАНД “Вікторія”
98 Олег Карнаух Карнаух Олег Воробей Олександр Олександр Воробей 31
23 Владислав Таранда Таранда Владислав Картинка 44’ ,64’ Картинка Зубейко Євгеній Євгеній Зубейко 3
22 Кирило Лисенко Лисенко Кирило Картинка 90’ Картинка 72’ Картинка 74’ (К) Нелін Андрій Андрій Нелін 7
13 Іван Мамросенко Мамросенко Іван Картинка 35’ Білий Василь Василь Білий 18
11 Ігор Тищенко Тищенко Ігор Картинка 55’ Цапій Юрій Юрій Цапій 21
17 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило (К) Картинка 84’ Картинка 67’(2) Касьянов Артем Артем Касьянов 20
5 Єгор Булгаков Булгаков Єгор Картинка 59’ Картинка 82’ Картинка 78’ Гранкін Дмитро Дмитро Гранкін 8
24 Дмитро Мамро Мамро Дмитро Картинка 59’ Картинка 55’(2) Кузьмін Андрій Андрій Кузьмін 9
15 Ігор Биковський Биковський Ігор Картинка 67’ Картинка 67’(3) Бровченко Юрій Юрій Бровченко 16
7 Єгор Корицький Корицький Єгор Картинка 90’ Черніков Володимир Володимир Черніков 11
10 Гліб Літюк Літюк Гліб Картинка 52’ Картинка 83’ Картинка 8’ Картинка 90’(2) Шаврін Вадим Вадим Шаврін 77
12 Олег Гончаренко Гончаренко Олег Зінченко Микола Микола Зінченко 1
1 Павло Кравцов Кравцов Павло Картинка 55’ Ульянов Дмитро Дмитро Ульянов 15
19 Данило Саєнко Саєнко Данило Картинка 90’ Картинка 55’(2) Аржанов Володимир Володимир Аржанов 19
2 Андрій Запорощенко Запорощенко Андрій Картинка 67’ Картинка 67’(2) Передистий Станіслав Станіслав Передистий 14
16 Микита Михайленко Михайленко Микита Картинка 90’(2) Акімов Вячеслав Вячеслав Акімов 5
8 Артем Щербак Щербак Артем Картинка 67’(3) Єременко Дмитро Дмитро Єременко 22
33 Максим Товстий Товстий Максим Картинка 35’ Зрібняк Владислав Владислав Зрібняк 23
14 Данило Дмитрієв Дмитрієв Данило Картинка 83’ Чеглов Максим Максим Чеглов 4
21 Владислав Сандрак-Вінницький Сандрак-Вінницький Владислав Картинка 59’
Головний тренер: Головний тренер:
Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору