ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Омельченко О.В.
Асистент 1 Романов Д.М.
Асистент 2 Сердюк Д.О.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.С.
1 ТУР
26.07.2021 18:30
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
4400
Темп.
29 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Матяш О.М.
Альянс
“Альянс”
0:2
(0:0)
Металіст
“Металіст”
“Альянс”
“Металіст”
transparent
transparent
transparent
transparent
17’
Картинка
transparent
25’
Картинка
transparent
transparent
38’
Картинка
44’
Картинка
Картинка
21’
Картинка
33’
48’
Картинка
59’(3)
Картинка
70’
Картинка
79’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
48’
Картинка
52’
Картинка
67’
Картинка
79’
Картинка
80’
Картинка
90+1’
“Альянс” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст”
55 Руслан Єфанов Єфанов Руслан Каневцев Данило Данило Каневцев 1
33 Костянтин Пікуль Пікуль Костянтин (К) Картинка 67’ Танчик Володимир Володимир Танчик 34
4 Євген Неплях Неплях Євген ,38’ Картинка Картинка 80’ Сарапій Едуард Едуард Сарапій 5
11 Руслан Пісний Пісний Руслан Картинка 44’ ,79’ Картинка Картинка 33’ Федорів Віталій Віталій Федорів 24
94 Андрій Герт Герт Андрій Картинка 46’ Люлька Сергій Сергій Люлька 22
15 Олександр Лебеденко Лебеденко Олександр Картинка 25’ Картинка 48’ Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 6
9 Вячеслав Піднебенной Піднебенной Вячеслав Картинка 59’ Картинка 21’ Картинка 52’ Банада Євген Євген Банада 44
99 Костянтин Ярошенко Ярошенко Костянтин Картинка 59’(2) Картинка 79’(п) Картинка 90+1’ Балулі Седдік Фарес Седдік Фарес Балулі 10
78 Валерій Рогозинський Рогозинський Валерій Картинка 59’(3) Підлепенець Євген Євген Підлепенець 12
13 Микола Агапов Агапов Микола Картинка 17’ Картинка 48’(н/п) Картинка 88’ Ріаскос Валенсія Хосе Браян Хосе Браян Ріаскос Валенсія 94
7 Сергій Загинайлов Загинайлов Сергій Картинка 41’ Картинка 46’(2) (К) Фомін Руслан Руслан Фомін 86
88 Ярослав Важинський Важинський Ярослав Рибка Олександр Олександр Рибка 23
37 Кирило Зайков Зайков Кирило Рязанцев Євгеній Євгеній Рязанцев 88
44 Роман Адаменко Адаменко Роман Картинка 41’ Порох Богдан Богдан Порох 31
17 Ян Осадчий Осадчий Ян Картинка 46’ Шопін Володимир Володимир Шопін 27
8 Олександр Лучик Лучик Олександр Картинка 59’(2) Картинка 46’(2) Дос Сантос Де Са Маілтон Маілтон Дос Сантос Де Са 98
25 Станіслав Шарай Шарай Станіслав Картинка 59’ Картинка 52’ Поступаленко Антон Антон Поступаленко 14
10 Артур Карноза Карноза Артур Картинка 67’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 7
22 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 59’(3) Картинка 70’ Картинка 88’ Олівейра да Сілва Жонатан Жонатан Олівейра да Сілва 9
96 Ярослав Сидоренко Сидоренко Ярослав
Головний тренер: Головний тренер:
Ярошенко Юрій Миколайович Кучер Олександр Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору