ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Старча С.В.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Бакулін В.А.
2 ТУР
30.07.2021 18:00
"Мар'янівка" с. Мар'янівка
Гляд.
400
Темп.
31 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Харахайчук А.Є.
Таврія
“Таврія”
4:1
(1:1)
Енергія
“Енергія”
“Таврія”
“Енергія”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
37’
Картинка
transparent
Картинка
25’
Картинка
36’
56’
Картинка
59’
Картинка
71’
Картинка
71’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
57’
Картинка
62’
Картинка
70’
Картинка
80’
“Таврія” СКЛАДИ КОМАНД “Енергія”
33 Віталій Онопко Онопко Віталій Дворник Сергій Сергій Дворник 30
17 Павло Чмеленко Чмеленко Павло Картинка 57’ Маміч Дмитро Дмитро Маміч 5
19 Олександр Максименко Максименко Олександр Картинка 71’ Картинка 36’ Нестерук Олександр Олександр Нестерук 2
22 Сергій Чеботаєв Чеботаєв Сергій Бородай Владислав Владислав Бородай 33
23 Андрій Ковальов Ковальов Андрій Картинка 90+2’ Бесараб Павло Павло Бесараб 15
37 Костянтин Яцик Яцик Костянтин Картинка 83’ Картинка 70’ (К) Гавриленко Андрій Андрій Гавриленко 17
16 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 71’ Картинка 25’ Терехов Ярослав Ярослав Терехов 8
11 Олег Вакуленко Вакуленко Олег Картинка 37’ Россохатий Вадим Вадим Россохатий 6
69 Іван Гура Гура Іван Картинка 59’ Картинка 80’ Бондар Владислав Владислав Бондар 18
9 Олексій Бойко Бойко Олексій (К) Картинка 56’ Картинка 62’ Скала Владислав Владислав Скала 21
10 Андрій Барладим Барладим Андрій Картинка 37’ Картинка 74’ Картинка 46’ Федоров Сергій Сергій Федоров 10
73 Єгор Попович Попович Єгор Качан Дмитро Дмитро Качан 12
1 Ярослав Герасименко Герасименко Ярослав Картинка 80’ Гезело Юрій Юрій Гезело 14
8 Євгеній Білокінь Білокінь Євгеній Картинка 71’ Картинка 62’ Андрощук Євгеній Євгеній Андрощук 13
7 Максим Богданов Богданов Максим Картинка 70’ Хапісов Андрій Андрій Хапісов 20
18 Роман Бочак Бочак Роман Картинка 74’ Картинка 57’ Кірієнко Іван Іван Кірієнко 4
99 Владислав Вакулінський Вакулінський Владислав Біжко Володимир Володимир Біжко 19
13 Валерій Доля Доля Валерій Картинка 37’ Картинка 75’ Картинка 46’ Хименюк Микола Микола Хименюк 16
21 Олексій Заїка Заїка Олексій Цой Сергій Сергій Цой 7
2 Станіслав Захарченко Захарченко Станіслав Картинка 59’
4 Дмитро Клочко Клочко Дмитро Картинка 83’
Головний тренер: Головний тренер:
Пучков Сергій Валентинович Хавров Едуард Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору