ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Чопілко Т.Г.
Асистент 2 Миронов О.В.
4-ий арбітр Воєвода А.В.
2 ТУР
31.07.2021 17:00
"Метеор" м. Дніпро
Гляд.
500
Темп.
31 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Бич Г.В.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
3:0
(0:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
“ВПК-Агро”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
15’
50’
Картинка
60’
Картинка
60’
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
76’(2)
Картинка
79’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
64’(3)
Картинка
76’
Картинка
81’
Картинка
81’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
71 Віктор Бабічин Бабічин Віктор Мозіль Олег Олег Мозіль 30
8 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 60’ Картинка 71’ Картинка 64’ Синиця Олег Олег Синиця 11
32 Вісенте Де Паула Мерседес Де Паула Мерседес Вісенте (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
88 Дмитро Зозуля Зозуля Дмитро Картинка 50’ Картинка 76’ Карась Данило Данило Карась 3
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 15’ Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
19 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 79’ Вербний Назар Назар Вербний 8
9 Станіслав Куліш Куліш Станіслав Картинка 73’ Картинка 76’(2) Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
10 Іван Литвиненко Литвиненко Іван Картинка 85’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
77 Сергій Наполов Наполов Сергій Картинка 60’ Картинка 64’(2) Груша Віталій Віталій Груша 25
29 Сергій Палюх Палюх Сергій (К) Картинка 64’(3) Черненко Руслан Руслан Черненко 13
5 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 37’ Картинка 81’ Картинка 81’ Романюк Юрій Юрій Романюк 47
35 Костянтин Махновський Махновський Костянтин Задерейко Антон Антон Задерейко 1
70 Артем Дудік Дудік Артем Картинка 60’ Картинка 76’ Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
11 Данило Колесник Колесник Данило Картинка 76’(2) Картинка 15’ Нагорний Ігор Ігор Нагорний 22
17 Ярослав Плечій Плечій Ярослав Гудзінський Вадим Вадим Гудзінський 20
3 Роман Слива Слива Роман Картинка 64’(3) Когут Іван Іван Когут 18
27 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Картинка 71’ Картинка 64’ Когут Микола Микола Когут 19
28 Акакі Хубутія Хубутія Акакі Картинка 50’ Картинка 64’(2) Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
25 Дмитро Шевченко Шевченко Дмитро Картинка 85’
Головний тренер: Головний тренер:
Грицай Олександр Анатолійович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору